Wpis z mikrobloga

@lubie-sernik: Nie mieszajcie mnie w to. Ja kitku, ja być normalny. Przepraszam za te wszystkie gówniane zielonki i odezwę się dopiero po zmianie tego koloru, choć zielony jest moim ulubionym ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo aż mi kurde wstyd, jak tu być miłym do innych zielonek i jak tu być zielonym, skoro każdy kojarzy to z łajnem.. szkoda szczempic
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: Na Ujaranych jest to fajnie rozwiązane - zarejestrować się mogą tylko ci użytkownicy, którzy dostali kod rejestracyjny od już zarejestrowanych użytkowników. Z tym, że tutaj @Moderacja musiałaby zrobić porządny odsiecz, żeby coś takiego wprowadzić, a to nie jest możliwe przy tak dużej społeczności. I zostaje nam tylko co nocną oglądać jelita czy zdecydowanie za młode pitoczki...
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: o tym pisze, z zielonki nie da sie z mirko korzystac normalnie bo zaraz limit i nawet ludziom nie mozna odpisac z powiadomien, a jak limit zejdzie to watek zdazy spasc nisko na dol. Zeby napisac ten komentarz a raczej wyslac musialem czekac kilka minut tez xD zajecie sie tematem od d--y strony bo jak beda chcieli spamowac to zaloza duzo kont, to spamerom wielkiej roznicy nie zrobi
moderacjamyslisezeco - @lubie-sernik: o tym pisze, z zielonki nie da sie z mirko korz...

źródło: comment_8Zy99XGFx3SR1ILSXEGz9xbyJPTUUEmX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@moderacjamyslisezeco: racja, ale

zarejestrować się mogą tylko ci użytkownicy, którzy dostali kod rejestracyjny od już zarejestrowanych użytkowników

Więc są nowi ludzie. Chodzi o to, że to społeczność dba o to, kto tam się pojawia.
  • Odpowiedz