Wpis z mikrobloga

Jacek Marcinkowski- Pogubiony czlowiek z problemami? Tak szczerze jestem ciekawy co sie stalo że ta jego #!$%@? z drawska go rzucila,bo w sumie mial z nią dzieci i wgl,wiec byli raczej szcześliwi. Czy w gre może wchodzić jakies traumatyczne wydarzenie, które wplynęlo na naszego bohatera?Być może... Szkoda czlowieka że tak się stoczył i ma wszystko gdzieś byle przeżyć kolejny dzień. Na ogół wydaje się byc ogatnietym, sympatycznym człowiekiem,a przeciez kazdy ma swoje granice i nic dziwnego że czasem jebnie menelicy. Mam wrazenie że melina jest dla niego takim przyczulkiem na którym chce spędzić reszte życia nie męcząc się przy tym zbytnio
#danielmagical #patostreamy
  • 13
@totalizatorkasy: jak Jaca swiadomie sie miga/migal od placenia alimentow to mi go nie jest zal, nawet jak beczy jak ktos wspomina na streamach jego corki. Zreszta te dzieci i tak maja ostro #!$%@?, bo ojciec slawny na cala Polske, bo mieszka na melinie, rucha brudna Gohe, probowal sie wieszac, prowadzi zycie jakie prowadzi... Pewnie koledzy tych dzieci im zyc nie daja.