Wpis z mikrobloga

#jedzenie #minskmazowiecki
Siema Mirabelki i Mirki. Niedawno wprowadziłem się do Mińska. Jesteście w stanie polecić mi jakiejś fajne knajpy, gdzieś gdzie można miło posiedzieć, dobrze zjeść. Wiem, że nie będzie lekko ale jakieś miejsce na jakąkolwiek rozrywkę :D ?
  • 10
  • Odpowiedz
@maverick09877 klub plener xD.

Tak serio to ze znajomymi na fajny wypad na zajebiste jedzenie poleciłbym Przystanek Mińsk z zastrzeżeniem że burgery mają przekombinowane.
Kręgle, bilard polecam w Planecie.
Meksykańskie zarcie w piripiri.
Zajebista odskocznia od kebaba to kurczakburger w avanti. Ale tam lane mają tylko Tyskie więc na piwo nie polecam chodzić tam, najlepiej brać na wynos i iść do klubu plener (park).
Napić się można w ministerstwie śledzia i wódki.
  • Odpowiedz
@maverick09877: podobna sytuacja here. Nie piję, więc nie powiem, ale restauracji/kawiarni parę odwiedziłem i można powiedzieć, że wygrywa Mak XD. A tak serio to bardzo nie polecam kwiryny, obsługa właścicielki 1/10, za to pizza w Diavoli to sztos nieziemski, jeśli lubisz włoską a nie zamerykanizowaną. Tylko faktycznie, trochę kosztuje.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki bardzo za informację. Póki co byłem tylko w Masali i tragedia. Opinie w internetu miało dobre, tylko nie wiem skąd te dobre opinie. Drogo i niezbyt smacznie.
  • Odpowiedz