Wpis z mikrobloga

Trochę zdębiałem (XD), więc postanowiłem zapytać mireczków co sądzą na ten temat.
Wczoraj musiałem coś szybko pobrać z #rapidu, więc wszedłem na allegro, żeby kupić biedapremium.
Najtańsza aukcja - premium 24H za 5 zł. Przyznam szczerze, że nie czytałem nawet treści aukcji, bo często kupowałem takie dostępy i zawsze było to samo - dzielisz premium przez określony czas z innymi randomami. Pobrałem co chciałem i dzisiaj dostaję takiego maila. Na mojej twarzy namalowało się soczyste XD

Pierwszy raz widzę coś takiego. Skoro jest blokada, to jakim cudem pobrałem cztery razy więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Olać?

Treść aukcji w pierwszym komentarzu.

#prawo #allegro #prawokonsumenta #oszukujo
s.....c - Trochę zdębiałem (XD), więc postanowiłem zapytać mireczków co sądzą na ten ...

źródło: comment_K15MK6AT6DjJylmKBKcVENgzK2cijUBC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@statystycznie_rzecz_bioronc: Na tej aukcji zamowisz dostep do konta premium: RAPIDU.NET
Zamowienie jest realizowane przez RESSELERKONT
Konto wazne 24h z limitem: 5GB na caly okres waznosci.
W przypadku przekroczenia limitu konto blokujemy i jesli kupiles za malo sztuk nalezy dokupic odpowiednia ilosc.
Kupujac 1 sztuke = 24h/5GB, kupujac 2 sztuki = 24h/10GB itd.
Jesli chcesz pobrac znacznie wiecej danych np 30GB/24h napisz do nas, przygotujemy indywidualna oferte i wystawimy aukcje dla Ciebie
  • Odpowiedz
@karer: teoretycznie ma racje, ale trochę po januszowemu załatwia interesy. Jak ktoś pobierze 5,01 GB, to też pisze, że PROSZEM MI WYSŁAĆ PINIONDZE? XD
Pomijając fakt, że działa niezgodnie z regulaminem rapidu.net:

Zabrania się używania konta Premium do celów komercyjnych lub/i zarobkowych. Wszelkie tego typu działania będą >skutkować natychmiastowym zablokowaniem Konta Premium bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów.
  • Odpowiedz
teoretycznie ma racje, ale trochę po januszowemu załatwia interesy.


@statystycznie_rzecz_bioronc: nie teoretycznie tylko ma racje. Po drugie co tutaj jest "januszowego"

Pomijając fakt, że działa niezgodnie z regulaminem rapidu.net:


@statystycznie_rzecz_bioronc: skad wiesz ze ten punkt go obowiazuje? Moze jest resellerem?

przecież miał być limit a skoro nie było to reklamujesz towar jako niezgodny z umową xD


@cranberry250: Alez limit byl i to 5GB. Blokady tylko nie bylo bo miala
  • Odpowiedz