Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi e-papierosami? Byłem członkiem śmierdzącego stołu, paliłem papierosy. Kilka miesięcy temu przestały smakować, za dużo smoły i kapeć. Potrzeba nikotyny niestety została więc przerzuciłem się na wersję elektryczną (a spróbuj który zapytać czy cipkę golę, to się zezłoszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Więc jak to jest z tym zdrowiem? Niby e-papierosy są zdrowsze bo nie zawierają substancji smolistych/rakotwórczych obecnych w tradycyjnych papierosach, ale z drugiej strony wdychasz wodę do płuc no i jakieś działanie może tam mieć nieczyste. Wiem, że oba pewnie trują ale zależałoby mi na konkretniejszych wyjaśnieniach. Na forach rozbieżne informacje i jeśli koncerny nikotynowe płacą gruube miliony by nie stracić sprzedaży wolę zasięgnąć wiedzy tutaj. Wśród zaufanych mirków.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#kiciochpyta #papierosy #zdrowie #epapierosy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azbestnyPlac: powiem ci że ja palę już z 6 lat i kupiłem sobie e faje żeby odstawić bo tak jak ciebie denerwowała mnie smoła. Czytałem że e papierosy są dużo zdrowsze niż petki wiadomo że szkodzą ale niby poleca się palaczom żeby się przesiedli na e jeśli już mają palić. Ja powiem tylko że mam e fajkę już z 3 miesiące i petki palę już tylko do alkoholu czyli ze 2
@dzwiedz3000: z odstawieniem fajek tytoniowych prawda, nawet po alkoholu nie mam szczególnego parcia, kilka zapalę wiadomo. Ale nie zapowiada się żebym w najbliższym czasie miał z tym całkowicie skończyć więc działanie długoterminowe chciałbym orientacyjnie znać