Wpis z mikrobloga

ZROBIŁEM TO! 100 DNI BEZ ZIOŁA!! WYGRAŁEM Z TYM SZAJSEM! (òóˇ) Dziękuję Wam, że non stop mi kibicowaliście i podtrzymywaliście na duchu! ( ʖ̯)

Tl;dr Byłem uzależniony psychicznie od zioła, jaralem 4 lata, a w ostatnich miesiącach paliłem ok 2g dziennie. Zobowiązałem sie rzucić nałóg i relacjonować moj detoks na Wykopie w tagu #nadetoxie .

Zajebistym zbiegiem okoliczności, dziś mija równy 100 dzień mojego czelendżu, który opisywalem tu na Wykopie przez ostatnie 3 miesiące. Piękny początek Nowego Roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrałem z ziołem i jestem tego już pewien. Zapach mj mnie odrzuca. Udało mi się zapanować nad nałogiem i jestem z tego strasznie dumny. Nie zapale juz w ogole.

Nie udałoby się to gdyby nie Wy, którzy obserwowaliście mój tag i codziennie dopingowaliscie. Probowalem wielu sposobów pozbycia sie nałogu z mojego życia, ale tylko prowadzenie publicznego czelendżu na Vipoku faktycznie mnie z niego wyprowadziło. WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WAS MIRKI I MIRABELKI!!

Nowy Rok, nowe wyzwania. Trzymam za Was kciuki i oddaje tag #nadetoxie osobom, które również chciałyby wyjść z uzależnienia. Trzymajcie się!!

#wykopjointclub #wygryw #chwalesie #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #oswiadczenie
n.....n - ZROBIŁEM TO! 100 DNI BEZ ZIOŁA!! WYGRAŁEM Z TYM SZAJSEM! ᕦ(òóˇ)ᕤ Dziękuję W...

źródło: comment_WwUyVeNelbLsYffesmy8aurXNj0jdZXo.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@nikitten gratuluję ale nie odpuszczaj nawet na chwile, nawet na jednego buszka bo wszystko wróci. Jeśli to uzależnienie to typowe są przerwy gdy człowiek próbuje rzucić. Potem po roku, dwóch znów wypije kieliszek, zapali czy whatever bo czuje się pewnie, bo chce się nagrodzić i ląduje znów w bagnie
  • Odpowiedz
  • 2
@nikitten Gratki cumplu, mi jutro setka skoczy i mam podobne odczucia. Muszę tylko jeszcze rozkminić jak ograniczyć alkohol na imprezie ponieważ jak już trochę wypije to zawsze idę na całość i przesadzam że swoim zachowaniem, ale skoro rzuciłem zioło to i ż alkoholem sobie poradzę :)

Wszystkiego dobrego na Nowy rok!
  • Odpowiedz
@nikitten: alkoholik here. Po pierwszej terapii tez mówiłem ze już nigdy, a w życiu. Ale jak to w uzależnieniu bywa przyszła remisja, i kilkumiesięczny ciąg by #!$%@? o glebę jeszcze mocniej.

Wyszedłem z tego własnymi siłami, półtora roku nie pije.

A dlaczego to pisze? Bo nałóg to zdradziecka #!$%@?, która daje o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie. NIGDY nie opuszczaj gardy, jak przyjdzie głód to pamiętaj ze to uczucie trwa
  • Odpowiedz