Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się na to decydowałem, ale ktoś przelał czarę goryczy i myślę, że warto spróbować. Po 23 latach prawictwa #!$%@?ę to wszystko i idę na roksę.. mam już wybraną z dobrymi opiniami pod względem tworzonej atmosfery i samego seksu. Możecie mnie wyśmiać, ale mam to w dupie, ciśnienie jest zbyt duże.
Jak powinienem ustawić się z roksą? Wspomnieć o prawictwie? Na pewno zapytam o wielokrotność w godzinie. Jak wygląda cały ten prysznic inne #!$%@? muje? może ktoś opowiedzieć swoje pierwsze spotkania? Nie mam w ogóle żadnego seksualnego doświadczenia i myślę, że już nie warto czekać.
Czekam na porady!
#roksa #divyzwykopem #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Długo się na to decydowałem, ale kt...

źródło: comment_SLcq2KvToE5sYRzzOceII2JuRNbs8gRa.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
MętnaPani: Daj sobie siana chłopie.... wiem, że ciśnienie duże itd itp. ale nie warto.
Mimo, że uważałem się za osobę z zasadami itp itd. swoją pierwszą dziewczynę potraktowałem jako "worek na spermę" i odczucia z sexu były - żadne. Miałem, a raczej mam z tego powodu wyrzuty sumienia po dziś dzień, a minęło trochę lat i jestem w stabilnym związki i się niedługo ochajtam:)

Jeżeli chodzi o sam sex, to nie
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna nie wydaję mi się mój przyjaciel pierwszy raz spędził z prostytutką i wtedy się odblokował, jak nie miał nikogo, nagle zawsze był w towarzystwie różowych. A teraz jest już zaręczony. A prawdę znam pewnie tylko ja i on.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna:

pierwszy raz z prostytutką prawdopodobnie zryje ci banię na wszystkie późniejsze związki z kobietami

Dlaczego miało by się tak stać?
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz po jak było. Co do samego spotkania możesz jej powiedzieć że to twój pierwszy raz ale jak już będziesz u niej, nie przez telefon. Pamiętaj że jak przyjdziesz na miejsce a coś się będzie nie zgadzać to zawsze możesz wyjść.
  • Odpowiedz
Aha, opowiadaj wszystkim że kiedyś grałeś koncerty w Jarocinie.


@JulienSorel:
Nie wiem czy to pasta, ale mój kumpel co grał na gitarze serio na to rwał punkówy xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj świętoszków, bardzo slabe miejsce wybrałeś na takie pytania. Mieszkałam kilka lat w Amsterdamie, interesuję się trochę seksuologią i współżycie od czasu odkrycia skutecznej antykoncepcji jest po prostu zwykłą czynnością jak jedzenie, spanie czy oglądanie TV. Tysiąc lat temu pluto na aktorki, sto lat temu na masażystki, 50lat temu na kobiety studiujące a wierzę w to, że za kolejne 200 nikt nie będzie znieważał innych za to, jak żyją
  • Odpowiedz
>interesuję się trochę seksuologią

>Minety i pocałunki wbrew pozorom są czymś normalnym, w końcu penisa wkłada sie tam w gumie a lateks nie pozostawia żadnych sladow które byś potem dotykał językiem więc bez obaw.


@Ohjeny: xd albo w sumie nie "xd", bo to #!$%@? poważna sprawa a Ty dajesz szkodliwe rady.

@AnonimoweMirkoWyznania: Opie, nie ma mowy o żadnych minetach czy ruchaniu bez gumy, nie podawaj nawet do ust bez gumy,
  • Odpowiedz
AnonimowaŻona: Jak czytam te komentarze to mnie krew zalewa. Wykopki myślą ze nagle od zanurzenia #!$%@? i utraty dziewidztwa nagle jakaś aura powstanie a twój #!$%@? zostanie błogosławiony lub przeklęty w zależności z kim miałeś swój pierwszy raz.. co za ciemnogród.

Pójdź na dive, spróbuj - choć muszę cię ostrzec abyś się potem nie rozczarował. Jest szansa i to całkiem nie mała że ze względu na poziom stresu fiut będzie jak
  • Odpowiedz
NiewidomyMenel: Miałem podobnie tak jak Ty i się też w końcu odważyłem i poszedłem na #roksa, więc się wypowiem. Ciśnienie też było sporo, a walenie już mi nie wystarczało. Po pierwsze sam musisz wiedzieć/nastawić się, że tego chcesz i że potem nie będziesz miał żadnych wyrzutów sumienia - po prostu potraktuj to jak zwykłą usługę nic nie znaczącą w twoim życiu. Po drugie wziąłbym dive, która ma masaż w ofercie,
  • Odpowiedz
zryje ci banię na wszystkie późniejsze związki z kobietami


@BarkaMleczna: Czyli zryje mu banię na wszystkie 0 związków, jakie obecnie go czekają - jeśli to pogorszy sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli poprawi, to jest chociaż szansa. Cel uświęca środki, jeśli naprawdę ma z tym problem, niech próbuje wszystkiego. Najwyżej dowie się, że to nie działa.

Oczywiście to jest 9003 bait w tym stylu na nonimowych,
  • Odpowiedz