Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się na to decydowałem, ale ktoś przelał czarę goryczy i myślę, że warto spróbować. Po 23 latach prawictwa #!$%@?ę to wszystko i idę na roksę.. mam już wybraną z dobrymi opiniami pod względem tworzonej atmosfery i samego seksu. Możecie mnie wyśmiać, ale mam to w dupie, ciśnienie jest zbyt duże.
Jak powinienem ustawić się z roksą? Wspomnieć o prawictwie? Na pewno zapytam o wielokrotność w godzinie. Jak wygląda cały ten prysznic inne #!$%@? muje? może ktoś opowiedzieć swoje pierwsze spotkania? Nie mam w ogóle żadnego seksualnego doświadczenia i myślę, że już nie warto czekać.
Czekam na porady!
#roksa #divyzwykopem #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Długo się na to decydowałem, ale kt...

źródło: comment_SLcq2KvToE5sYRzzOceII2JuRNbs8gRa.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Nie będę umoralniać. Podziwiam za odwagę i klarowność środków w dążeniu do celu.
Ja bym nie mógł żyć z sobą wiedząc że pierwszy raz miałem z prostytutką. Chyba bym się zabił od razu.

Uważaj na choroby. Zabezpieczenie podstawa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ogarniam tutejszych prawi-anonków ( ͡° ʖ̯ ͡°). 99.99% ...no dobra - 100% tego typu wpisów wygląda schematycznie:

1. prawi-anonek ma 15-25 lat
2. schizę że wszyscy dookoła maczali a on nie
3. jakaś ckliwa historia czasem gratis
4. już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie idź na dziwki. mam dla ciebie inna radę.
Ogól głowę, zostaw tylko irokeza. Załóż najbrudniejsze spodnie jakie masz i stare buty wojskowe. Poszukaj trochę po śmietnikach - żeby znaleźć zniszczoną skórzana kurtkę. Jeżeli masz już wszystko - gratuluje - zostałeś punkiem. Teraz tylko poszukaj w internecie gdzie odbywa się najbliższa punkowa impreza. Weź od mamy 200 zł na nowy dysk i idź r*chać aż padniesz. W tamtym otoczeniu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W czasach gdzie laski same praktycznie pchają się do łóżka to ty idziesz na rokse XD kalectwo umysłowe


@QuaVeve: potwierdzam. Niektóre tak napalone ze ciężko się odpędzić, nie mówiąc już ze nawet publicznie potrafią za benka łapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale trzeba wychodzić z domu.
  • Odpowiedz
W czasach gdzie laski same praktycznie pchają się do łóżka to ty idziesz na rokse XD kalectwo umysłowe


@QuaVeve: pchaja? jakos nie zauwazylem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KarPaKo: wyjdź z domu i czytaj mój poprzedni post
  • Odpowiedz
OP: @QuaVeve: #!$%@? sie pchają, jak nie jesteś dynamicznym normikiem z kasą to gówno atencji dostaniesz od różowych. A jak na dodatek masz słaby ryj jak ja to już w ogóle kaplica...


Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: Źle zakładasz podstawową rzecz. Przecież mu zupełnie nie chodzi o sam fakt utraty prawictwa, żeby to odchaczyć i miec z głowy. Po prostu potrzebuje seksu, jak każdy normalny człowiek. Jak ktoś jest głodny, to chce zjeść żeby zaspokoić głód, a nie dlatego bo mu wstyd że inny dookoła są najedzeni..¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz