Wpis z mikrobloga

Czy relacja między 19 latkiem a 15 latką jest okej? Spotykam się z taką, całujemy się, ona siedzi mi na kolanach, w niedalekiej przyszłości chcę zeby straciła ze mną dziewicwo, ciągle pisze, ostatnio napisała ze stałem się bardzo ważny i ze nie zamierza tego spierd#lić. Czy ta róznica jest zbyt duża? Spotkałem się z opinią, że 4 lata to zadna róznica w przypadku kiedy ma sie np. 25 lat a ona 21, a ze 19 a 15 to jednak co innego i roznica jest znaczna. Jak uwazacie?

#przegryw #tfwnogf #seks #zwiazki #rozowepaski #prokuratorboners
  • 37
  • Odpowiedz
@zielonka1233: tylko 4 lata roznicy a ty sie zastanawiasz czy to moralne ?Jak ma skonczone 15 to spoko. Ze wspolzyciem na twoim miejscu poczekałbym przynajmniej jak bedzie miala 16 czyli do szkoly sredniej. Generalnie ja mam 23 lata i pare razy widywałem taką dziewczynę tez 15 letnią która chodziła po wiosce z matką i spisywała liczniki wody. Nie rozmawiałem z nią ale rodzice twierdzili pare razy ze niby się jej spodobałem,itp.
  • Odpowiedz
@zielonka1233: Przecież to nic niezwykłego 15 lat - 3 klasa gimnazjum a teraz 1 licealna. Znam wiele takich par. Dziewczyny zawsze lecą na starszych. W mojej klasie w 3 gimnazjum to 4 dziewczyny miały chłopaków ponad 20 letnich.
@Edenes: teraz szkoła średnia to 15 lat.
  • Odpowiedz
@Czesterek: serio ? xd w liceum zdarzały się takie pary ale w 3 klasie gimnazjum gimbuski raczej chyba nie chcą za chlopaka studenta albo raczej jak juz to sie z nik kryją. w liceum to co innego , dlatego ja np. zaluje ze jak do tej 15 nastki pisałem to moglem napisac do niej dopiero jakby poszła do 1 liceum a ona na razie chodzi do 3 klasy. wiekszosc osób które
  • Odpowiedz
@Edenes: a wiesz że była reforma edukacji? Teraz 8 lat podstawówki a nie jak wcześniej 6+3 czyli 9. Teraz w liceum będą rocznikowe 15 ale jak ma urodziny w grudniu to 14.
Jestem dziewczyną i powiem ci zawsze były i będą dziewczyny co potrzebują chłopa i to starszego. Takie są fakty. W 1 klasie gimnazjum to one były z 3 klastami a w 2 klasie to już z 18 latkami i
  • Odpowiedz
@zielonka1233: jak jestescie w zwiazku to spoko. Ale jak chcesz z nia isc do lozka tak po prostu, nie bedac razem to jest to zly pomysl. Jej sie moue wydawac, ze chce i jest gotowa, ale pewnie roni sobie nadzieje na zwiazek z toba. Jak ty chcesz ja po prostu wyruchac i czesc to laska moze sie potem zalamac. A jak sie zalamie i powie komus, ze ja zmanipulowales lub niedajboze
  • Odpowiedz
@Czesterek: sorki ze po roku odpisuje. Napisałbym , dla mnie zaden problem ze chodzilaby do zawodówki a nie liceum. Ale mając wtedy 23 lata wiedziałem ze dla 15 nastki będę za stary. Generalnie szkoda bo wiem ze wpadłem jej w oko ale ona chyba myslała ze mam 20 lat maksymalnie. Jej matka by tego nie akceptowała pewnie.
  • Odpowiedz
@Czesterek: taaa na pewno matka 15 letniej wtedy dziewczyny pozwolilaby zaprosić jej 23 latka do domu hahah Rodzice 18 letnich dziewczyn robią problemy jak taka młódka spotyka się np. z 24-25 latkiem a tutaj jeszcze młodsza i roznica 8 lat. Generalnie jej matka z początku byla na tak bo pewnie myslała ze mam 19-20 latbo wyglądam na chłopaka a nie na mezczyznę.,nawet komplementowała mnie przed moimi rodzicami ze ''fajny chłopak jestem''
  • Odpowiedz
taaa na pewno matka 15 letniej wtedy dziewczyny pozwolilaby zaprosić jej 23 latka do domu


@Edenes: w mojej rodzinie i w mojej dzielnicy nikt nie robiłby problemów, ludzie się potykają zapraszają do domów i tyle
Nie wieżę ktoś ma jakieś życie towarzyskie jak musi omówić to kogo zaprasza do domu.
W twoim przypadku nie chodzi o wiek, tylko o głupiego jelenia dla córeczki a jak się dowiedzieli że studiujesz i jeszcze
  • Odpowiedz
@Czesterek: ona się dopytywała z córką chyba sąsiadów gdzie studiuje. Sąsiedzi jakieś bzdury naopowiadali ze chyba dopiero poszedlem na studia i na politechnikę własnie. Ale potem rodzice powiedzieli ze chodze na Finanse i Rachunkowość . A pozniej wyjawili ile mam naprawdę lat i ze teraz będę robił magisterkę a nie pierwszy rok Ta dziewczyna teraz chodzi do 1 klasy liceum a potem ma zamiar isc na studia więc na pewno jej
  • Odpowiedz
@Edenes: Jest ina opcja, jej matka na ciebie leci, weź to i dobrze, masz problem z głowy. Nie bądź naiwny ona i tak już ma chlopa albo i dwóch na raz. Pewnie chciała takiego co ma samochód.
  • Odpowiedz
@Czesterek: jej matke zostawil mąż kilka lat temu więc to możliwe. Sam o tym tez myślałem . A ona chłopaka z tego co wiem nie ma. Wydaje mi się ze z nią jest tak jak z przeciętną młodą dziewczyną - czeka na bardzo przystojnego chłopaka ,minimum 9/10 . Wymagania dziewczyn co do wyglądu rosną i będą rosnąć , jest nadwyzka plci męskiej i dlatego tak jest
  • Odpowiedz