Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TS050: lewica się dobrała to nic nie będzie ani piro ani laserów za kilka lat nikt nawet nie będzie organizować bo po co xd że kolejny obrót Ziemi? Lepiej kasę przeznaczyć na ławkę za 50000 w formie trumny
  • Odpowiedz
@TS050: w dupie mam te wszystkie fajerwerki od Januszy z lidla za 10zł
takie fajerwerki organizowane przez miasto nie dość, że często są robione pod muzykę i z nią zgrane to są znacznie ładniejsze i bardziej efektowne
  • Odpowiedz
@martzuss: ja też lewuska, ale ten zakaz fajerwerków w-----a. Całe życie nikomu nie przeszkadzały, a teraz nagle zaczęły przeszkadzać :/ Widziałam w Lublinie lasery, dno totalne, ludzie woleli patrzeć na fajerwerki, ja zresztą też.
  • Odpowiedz
@Moris299: bądź Czaskowskim - d---------j wysokie czynsze, miej w chuju obietnice, pokaż co potrafisz na krótko po wygraniej w wyborach. N---------j po niebie latarkami z kolorowymi światełkami, gdy janusze 200 metrów dalej d----------ą do pieca achtungami wielkości kija w dupie jaki masz. Ale "FASZNE SZE PIS NIE FYGRAŁ W FARSZAFIWE?!!!!@!212"
  • Odpowiedz
po fejsbukowych wrzutach grażyn i dżessik takie posty to miód na me serce... Zresztą, wczoraj ludzie stanęli na wysokości zadania i niebo świeciło jak co roku. Nie wszystkich p----------o <3
@Moris299:
  • Odpowiedz