Wpis z mikrobloga

@m0rgi: @kanapeczka_z_kanapa: Telewizji to ja nawet nie mam podłączonej xD
Telewizor w domu stoi tylko pod Steam Link, netflixa i tak dalej. Dzisiaj tylko zerknąłem z takiej ciekawości co tam na kanale który kiedyś bardzo lubiłem. I się srogo zawiodłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kaann DC skończyło sie co najmniej 15lat temu, idą tą samą drogą co MTV i Playboy, skończą tak samo a może nawet jak rodzima wrzuta.pl
  • Odpowiedz
@Kaann: kiedyś był inny program "złomowosko" taki który polegał na tym że drużyny budują różne maszyny ze złomu, przy okazji wyjaśniane były różne inżynierskie zagadnienia. Jeden z moich ulubionych programów, to stare złomowisko chętnie bym oglądał z taką częstotliwością.
  • Odpowiedz
@MateoKolo: już sami Pogromcy Mitów byli mizernym programem - ktoś nawet zrobił wersję, gdzie wycinali wszystkie wypełniacze z każdego odcinka -> i wtedy jeden trwał koło 15 minut, zamiast 45 (pomijając reklamy, które dodają kolejne 15 minut).

Dawne Discovery miało prawdziwe programy popularno-naukowe, historyczne, propagujące wiedzę.

Programy typu "Brainac" gdzie coś wybucha to czyste programy rozrywkowe, tam nie było prawie wcale żadnej wiedzy.

Nie rozumiem jedynie, dlaczego w 2018 ktoś nie
  • Odpowiedz
@Kaann: Trzeba się pogodzić z tym, że taki content przyciąga ludzi przed telewizory, ponieważ jest mało wymagającą intelektualnie rozrywką, a dodatku niskobudżetową, dzięki czemu zostaje więcej pieniędzy z reklam. Żeby liczyć na coś więcej (a w szczególności bez tabunu reklamóewk) trzeba by płacić sporo większy abonament. Zgodziłbyś się na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@doubt: Kurła nie przypominaj mi(,) Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem ten kanał, pamiętam że w szczególności polubiłem pewien rosyjską albo ukraińską serie dokumentów o IIWŚ na froncie wschodnim. Nawet cyrylicy się trochę nauczyłem oglądając to...
  • Odpowiedz