Wpis z mikrobloga

Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie.
Wiele osób mówi 'no jak tak, życie marnujesz, idź się pobaw, trzeba świętować sylwestra, napić się porządnie dawaj nie #!$%@?, co ty dziwny taki jakiś'. Po prostu mnie już nie kręci by koniecznie iść tańczyć i pić całą noc bo zmienia się cyferka w kalendarzu. Dla mnie to kolejny wieczór i nie czuję się gorszy, że sobie tego wieczora pomirkuje i coś poczytam i zleci jak każdy wieczór xD
MY TO NA BAL IDZIEMY, 800 ZŁ OD PARY ALE WSZYSTKO BĘDZIE JEDZENIE SUKNIE MAMY,MY TO SPEDZAMY SYLWESTRA HUCZNIE HEHE. PATRZ JAKIE PETARDY, NO ZOBACZ ILE PETARD MAM.

idź pan z tym. Wieczór jak wieczór.
Chociaż nie wiem, trochę dziwny jestem.

#pokazmorde
Pobierz r.....a - Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie. 
Wiele osób m...
źródło: comment_6X3qxKoAKr4dK25JO0TO4Qau2KVmItrG.jpg
  • 170
i co czujesz się lepszy? Jak masz te +25 lat to spoko ale jak ktoś ma 16-24 lata i siedzi w domu to serio ma coś z głową


@pasjonatpisania: #!$%@? głupoty, dla mnie najlepszy sylwek to było granie po LANie z sąsiadami jak miałem chyba 17 lat, żadna impreza nigdy i nigdzie tego nie przebiła, już nigdy później nie miałem takich i tylu przyjaciół, teraz dzieci, jeden w Anglii, drugi Stany,
@rezyserzycia: No może trochę generalizuję, ale to następny Twój post na zasadzie kontrastu. Patrzcie jaki to ja nie jestem wyjątkowy. Wolę spędzić czas sam w sylwestra. Dawna znajoma wspomniała o moich zakolach, więc muszę napisać elaborat na temat jej wyglądu. O patrzcie wykopki pewna pani przerywała mi podczas mojego występu w telewizji śniadaniowej. Chyba wiesz do czego zmierzam.
@rezyserzycia: No i fajnie. Dzisiaj z siotrzenicą 3 lat odpalaliśmy cały dzień zimne ognie, zabawa w chowanego i o północy jej pierwsze fajerwerki. Wspaniały to był sylwester, nie zapomnę go nigdy :)
Pozdrawiam i życzę wsapnaiłych akcji w przyszłym roku. Wszystkiego dobrego!