Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki na tym zakończeniu 2018 roku. Jak wam minęło te 12 miesięcy? Piękny to był rok, nie zapomnicie go nigdy czy wręcz przeciwnie? xD #pdk jak w poprzednim, tak i w tym zachęcam do plusowania, żeby przekazać ćakrę na cały następny rok, a tym co wiało w oczy, żeby odczarować klątwe. Nie kłamie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem
  • 97
  • Odpowiedz
@NexaT: Niby zachwycony nie jestem, ale w minionym roku zrealizowałem więcej rzeczy, niż przez poprzednie trzy lata. Łatwo nie było, jednak coś przynajmniej się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolejny rok również mam plany - nie takie noworoczne, z dupy, jak siłownia, czy inne #!$%@?. Długofalowe.
  • Odpowiedz
@NexaT U mnie pozytywnie, wiele fajnych chwil ze znajomymi i rodzinną, tysiące km w podróży, awanse, wlasne sukcesy i dobre samopoczucie. Chcialbym życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim Mirkom przy okazji :)
  • Odpowiedz
@NexaT W roku tym dowiedziałem się, że mam złośliwego nowotwora i przeszedłem zabieg usunięcia. Ale udało się to zrobić w czas i póki co wygląda na to, że uciekłem spod kosy. Z pozytywnych rzeczy zrobiłem licencję na paralotnie, w końcu zapisałem się na kurs nauki pływania i na kurs tańca. Zaplanowałem też kilkutygodniową wycieczkę po kilku krajach Azji, na którą lecę niedługo. Pozostałe rzeczy nie były gorsze niż w roku poprzednim.
  • Odpowiedz
@NexaT moim zdaniem to nie ma tak, że ten rok był dobry albo nie dobry. Gdybym miała powiedzieć, co ceniłam w tym roku najbardziej, powiedziałabym, że ludzi. #pdk
(a tak najbardziej to mojego chłopaka, który dzielnie przy mnie trwa i sprawia, ze nigdy nie miałam tak szczęśliwego czasu w życiu jak teraz.) ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 2
@NexaT ja też nie pamiętam że to plusowałem ale szanuję Cię za przypomnienie. Sporo ciekawych wydarzeń, raczej więcej dobrych niż przykrych. Nie wszystko się udało zrealizować ale jestem na fali wznoszącej.
  • Odpowiedz