Wpis z mikrobloga

Moje plany na sylwka?
Siedzenie z dupą w domu.
Zero kaca
Pieniążki sponio
Zero #!$%@? na #!$%@? ludzi w okół
Zero fałszywych życzeń
Tylko film, ja i prawdopodobnie kubełek z KFC.
Życzę szampańskiej zabawy wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby wam sie w dupach w 2019 nie poprzewracało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z pozdrowieniami, Bonzai5
#sylwester #sylwesterzwykopem
#sylwester2019
Ps. Bonzai5 kocha mocno
  • 73
@karolzzr: mam, ale nie chce mi się ruszać. Czy ja gdziekolwiek uwzględniłam, ze jestem noł lajfem i nie mam przyjaciół? Siedze w domu i się tnę, bo nikt mnie nie lubi? Ty w ogóle myślisz co ty czytasz i potem piszesz czy tak z dupy wypierdzielasz zawsze?
@Bonzai5: Nie ma tu konta i dobrze, bo jeszcze tutaj musialbym pewnie tego wszystkiego wysluchiwac. Po prostu przykro mi sie robi, ze nie kazda osoba mysli tak jak Ty. Ja nie widze nic zlego w posiedzeniu w sylwestra na dupie z psem, kotem i dzieciakami zamiast zachlewania ryja na jakis baletach dla podludzi. Jest tyle innych okazji, kiedy mozna to zrobic. Ech szkoda gadac. Trzymaj sie i wszystkiego naj w Nowym
@przekojot: wiesz... zależy ile ile ona lat, bo pamietam czas, ze już się sylwka planowało dwa miesiące przed żeby była jakaś wielka biba! Sylwester to coś pięknego dla ludzi młodych, noc na którą czekają wszyscy. Swojego czasu miałam taka zajawkę dosyć nawet niedawno.
Widocznie Twoja dziewczyna chce się bawić dobrze czego nie możesz jej zabronić, bo jest to normalne. Możesz jej na następny rok przetłumaczyć, że chcesz zostać w przytulnym domku