Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie jaka jest moja przyczyna s----------a, przez którą jestem pomiędzy #wygryw i #przegryw i od 5 lat jestem sam? Nie jestem zbyt urodziwy, urodziłem się niskim facetem, mam zakola i brzydkie zęby, ale za to zdobyłem fajną pracę(zarabiam trochę mniej niż wykopowy programista), mam fajnych pozytywnych znajomych, dużo podróżuję,mam sporo pasji i fajnych "zabawek": motory, drony, arduino, programowanie to moje życie. Ale mam świadomość, że dla wielu dziewczyn jestem max 4-5/10, bo jestem introwertykiem i nie lubię chodzić do klubów, nie mam też typowych męskich pasji atrakcyjnych dla kobiet typu siłownia, taniec, kluby, imprezy. Przez co jestem właściwie odbierany jako nieatrakcyjny, niewygadany, totalny nudziarz, który nie ma nic do zaoferowania.

Przez co nie mam szans powiedzmy u kobiet 6-7/10, a mimo wszystko podrywam własnie te 6-7/10 spoza mojej ligi z nadzieją, że któraś odwzajemni moje zaloty. I tak żyję od pięciu lat z nadzieją, że w końcu pojawi się ona. Tymczasem poznaję u znajomych na domówkach czy skromnych imprezach różowe mniej atrakcyjne, takie z mojej ligi 4-5/10, których praktycznie żaden facet nie chce, przez co one są równie samotne jak ja. I często są mną zachwycone, nie mam problemu z poderwaniem takiej dziewczyny tylko co z tego, skoro moje s----------e podpowiada mi, że taka dziewczyna mi się nie podoba(pomimo tego, że oboje jesteśmy 4-5/10 więc powinna mi się podobać) i przegryw nakazuje mi uganianie się za kobietami 6-7/10 i przegrywanie za każdym razem klubowymi imprezowiczami, których pasja ogranicza się do imprezek alkoholowych.

Właśnie dzisiaj uświadomiłem sobie, że jestem gorzej niż typowa #p0lka bo skoro sam jestem 4-5/10 to powinien uganiać się za kobietami 4-5/10 i z taką ułożyć życie, jednak ze względu na moje s----------e kobiety 4-5/10 są dla mnie aseksualne i pożądam kobiet 6-7/10 (z wyższej ligi). Podejrzewam, że to wina zbyt długiego czasu poświęconego na portale społecznościowe typu facebook czy instagram, z których zamierzam zrezygnować na jakiś czas. Macie jeszcze jakieś pomysły jak naprostować moje skrzywione myślenie i nie skończyć jako wieczny kawaler bez ślubu i dzieci?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie dzisiaj uświadomiłem sobie, że jestem gorzej niż typowa #p0lka bo skoro sam jestem 4-5/10 to powinien uganiać się za kobietami 4-5/10 i z taką ułożyć życie, jednak ze względu na moje s----------e kobiety 4-5/10 są dla mnie aseksualne i pożądam kobiet 6-7/10 (z wyższej ligi).


@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdura szanuj się. Ważne że masz dobrą pracę i środki na realizowanie swoich hobby. Po za tym laski lubią motory więc
  • Odpowiedz
Macie jeszcze jakieś pomysły jak naprostować moje skrzywione myślenie i nie skończyć jako wieczny kawaler bez ślubu i dzieci?


@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dla ciebie złą wiadomość...

Ale w sumie to jestem zaskoczony. Masz wszystko (kasę, śmiałość w podrywaniu, chodzenie na normickie spędy itd.), co brzydki mirek powinien mieć, aby celować w wyższą od siebie ligę, a mimo to przegrywasz. Jak to możliwe...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moze wybierz taka 4-5/10 ktora jest taka bo nie umie sie zrobic. Jak jej zacznie zalezec na Tobie to moze sie ogarnac do tego 6/10

A co do tego wpisu... jest troche dziwny bo zarabiajac nawet przecietnie mozna isc do dentysty i zrobic zęby.
  • Odpowiedz