Wpis z mikrobloga

W sumie może wydawać się #!$%@? to co napiszę ale jestem tego po prostu ciekawy, bo w myśl "nic co ludzkie nie jest mi obce". Naszły mnie takie rozkminy odnośnie tych filmów/zdjęć z CP na nocnej. To co ( niestety ) widziałem na zdjęciach, to jak dorosła kobieta molestowała i krzywdziła ( ciężko mi określić ) półroczne, a może roczne dziecko. Nie wiem jakiej płci to było dziecko, ale załóżmy że płci męskiej. I teraz mam pytanie, czy takie dziecko, molestowane i krzywdzone od praktycznie urodzenia i zapewne przez cały okres swojego życia, do momentu osiągnięcia wieku rozrodczego ( brakuje mi teraz słów, aby to lepiej opisać ) będzie odczuwać naturalny, niebolesny, nieskażony popęd seksualny do płci przeciwnej? Czy raczej, jak mi się wydaję, będzie to dla takiej osoby głęboko odczuwalny ból nie do przetrzymania, pojawiający się w trakcie odbywania jakich kolwiek form współżycia seksualnego z drugą osobą, czy nawet podczas normalnego funkcjonowania i taka osoba w większości wypadków popełni samobójstwo? Czy raczej dla takiej osoby, wszystko to będzie czymś " normalnym " to co przeżyła za dziecka, tak jak dla nas normalne jest, jak rodzic ( osoba dorosła ) uczy nas mówić, chodzić, pisać, czytać, przytulać, odkrywać, poznawać itp. ?
#pytaniedoeksperta #psycholog #psychologia #psychoterapia #dzieci #medycyna #pedofilia