Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#suhistorie 7/5
wcześniej

Agata (jak zwykle moje ksywki)

Znacie taką zabawę? Są trzy cechy, młoda, ładna, dostępna - wybierz dwie.
Więc wybrałem Agatę - młodą i dostępną.

Czytających chcę przeprosić z góry za wprowadzenie w błąd. To, że nie napisałem o niej ładna, nie oznacza, że była brzydka. Oznacza to, że nie gustuję w jej typie urody. Jednak za mało po tym świecie chodzi samic by było w czym przebierać. Aga miała nadwagę. I mega niedowartościowanie które jak mniemam wyniosła z domu. Bardzo chciała mieć chłopaka. Całe gimnazjum i liceum chciała mieć chłopaka, tylko się jakoś do niej nie garnęli. #przegryw Po liceum zaczęła pracę, wynajęła sobie pokój, a wolny czas po pracy zapełnił jej #showup i słodycze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z showupu przenieśliśmy się na skype'a i pewnego razu powiedziała, że chciałaby wiedzieć jak to jest być z mężczyzną.
-Agata, nie ma problemu
Była bardzo podekscytowana ale i roztrzęsiona. Chciała to celebrować, bo na dzień dobry paliło się kilka świeczek, ale odwagi starczyło jej tylko do podkoszulki. A potem była pozycja na biedronkę


Agata była na tyle stremowana, że niewiele się ruszała, a jak się ruszała to bez ładu i składu, że nie szło na dłuższą chwilę utrzymać jednego tempa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 3
  • Odpowiedz