Wpis z mikrobloga

Dlaczego #p0lka jak pozna Chada od razu leci na bolca? Bo przecież ona nie ma nic innego do zaoferowania.

99% kobiet jedyne co może zaoferować, to właśnie swoją waginę. Spotykałem się z wieloma laskami z #tinder i nigdy nie była to pani doktor, pani adwokat lub pani prezes dużej firmy. Zawsze były to kobiety "z niższych sfer", w sensie - recepcjonistka, pracowniczka zakładu fryzjerskiego, barmanka, kelnerka, większość z nich mieszkała z rodzicami lub wynajmowała mieszkanie. Część z nich miała problemy psychiczne, np. przebyta depresja. I nawet się z tym nie kryły (przypominam, że facet z depresją = #przegryw, gniot, wysryw społeczny skazany na klęskę reprodukcyjną).

Dlaczego to faceci rządzą światem? Dzięki kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak facet nie urodził się chadem to się stara, by zaimponować w inny sposób i wymyśla to i owo i zmienia świat. A to czy laska ma tipsy czy francuski manicure, znaczy może wiele dla niej, niestety nic dla reszty świata.

Gdyby nie popęd seksualny, 99% kobiet było by prawdziwie bezużytecznymi. Jeśli się tak stanie i te nowoczesne seks-lalki staną się czymś powszechnym, może ta tendencja się zmieni? I nagle się okaże, że kobiety są jednak dobrymi wynalazcami i naukowcami, bo będą chciały zaimponować facetom czymś innym, niż tylko swoimi cyckami? #przemyslenia #klaudiusz
  • 22
  • Odpowiedz
@wielkijkonstraktroj: do tego służy tinder.. Laska ma ochotę poskakać po atrakcyjnym bolcu i szuka tego który jej się podoba. Nie znajdziesz wartościowych znajomości na tym portalu, ew. będzie to jedna na 1000 osób
  • Odpowiedz
nigdy nie była to pani doktor, pani adwokat lub pani prezes dużej firmy.


@wielkijkonstraktroj: Może dlatego, że jesteś przedstawicielem nizin społecznych i żadna dobrze wykształcona, inteligentna kobieta nie pokazałaby się w twoim towarzystwie?
  • Odpowiedz
@wielkijkonstraktroj: Ale nie ma tam takich dlatego, bo często są to dość znane osoby w pewnych kręgach i byłby przypał, jeśli coś takiego by wyszło na jaw, a nie dlatego, bo są jakieś lepsze niż tamte - natury nie oszukasz, możesz być nawet papieżem. Wyobrażasz sobie poważnego, renomowanego adwokata, albo co gorsza adwokatkę na tinderze? Tak samo prezeskę dużej firmy? One sobie szukają #!$%@?ów gdzieś w swoim otoczeniu najbliższym, żeby nikt
  • Odpowiedz
@Anhed: tak, tylko baba rozkłada nogi i ma ruchanie, a ty pokaż, że nie jesteś "byule kim". To NIE JEST to samo. Dla laski ruchanie to nic trudnego, facet musi być p;rzynajmnie przystojny lub bogaty zeby mu się na bolca nadziały. A średnia locha zakłąda Tindera i ma ruchanie w godzinę więc nie peirdol mi że mam tak samo!
  • Odpowiedz
99% kobiet jedyne co może zaoferować, to właśnie swoją waginę. Spotykałem się z wieloma laskami z #tinder i nigdy nie była to pani doktor, pani adwokat lub pani prezes dużej firmy. Zawsze były to kobiety "z niższych sfer", w sensie - recepcjonistka, pracowniczka zakładu fryzjerskiego, barmanka, kelnerka,

@wielkijkonstraktroj:
No popatrz, a ja odniosłem dokładnie odwrotne wrażenie. Bawiłem się chwilę tinderem, nie miałem nic przeciwko spotykaniu się z recepcjonistkami czy kasjerkami, a
  • Odpowiedz
@TestoDepot: nie wiem gdzie mieszkasz, ale w wawie pełno jest na tinderze prawniczek z korpo, lekarek, pracowniczek naukowych. Problem tylko, ze takie dobrze zarabiające łaski lecą już wyłącznie na klaudiuszy ewentualnie jakichś patusow badboyow
  • Odpowiedz
@wielkijkonstraktroj raczej będzie tak, że kobiety się rozwiną i nie będą chciały mieć nic wspólnego ze spermiarzami, bo po dziecko pójdą sobie do lekarza na in vitro xd i żadna nie będzie chciała rodzic chłopców, to jeszcze wyginiemy xd
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: prawniczki z korpo, to nie jest to samo co np. poważny adwokat, który firmuje się swoim nazwiskiem, w sensie taki z kancelarią jakąś renomowaną. Co do lekarek to może się i jakieś znajdą, pracowniczki naukowe to nie wiem, ale chyba jak już to nie jakoś dużo. Poza tym to tinder, każdy sobie może wpisać nawet, że jest prezydentem. Ludzie lubią sobie też trochę dopowiadać, na zasadzie takiej, że jest załóżmy
  • Odpowiedz
@TestoDepot: albo ci z jednoosobowa działalnością piszący, ze są CEO we własna firma xd

Jeszcze co do tych prawniczek to tez chyba kwestia wieku, do kancelarii sygnowanej swojej nazwiskiem to już trzeba mieć poziom partnera a wiec już dosyć duże doświadczenie zawodowe. Bez szans na ten poziom przed 35 lvl stad tez takich pan brak na tinderze
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No tak, taka prawda, w tej branży przeważnie dobry hajs zaczyna kapać po 30. Na samym końcu aplikacji masz 28/29 lat, a później jeszcze rozkręcenie kancelarii, zdobycie renomy i pozycji na rynku to kolejnych kilka lat. No i stąd ich brak, no i wchodzi tu też teraz druga kwestia o której mówiłem, że chyba nikt normalny z taką pozycją nie zaprzepaści tego dla kilku minut bolca w piździe ( ͡
  • Odpowiedz