Wpis z mikrobloga

@wykopowaswinia: no przecież masz pod tymi serp'ami: Brakujące: gouda. Po prostu google stwierdził że pokaże też część wyników dla samego "16 miesięcy". Najwidoczniej bardzo mało było wyników z obiema tymi frazami.
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: to zależy, generalnie zobacz że chociażby ten 4 serp też jest z d--y bo przedstawia po prostu "ser gouda" a nie żaden 16 miesięczny (tam masz pewnie przekreślone te 16 miesięcy) więc to ta sama sytuacja co z miejscem 2 i 3 tyle że na odwrót. Gdybyś bardziej sprecyzował o co Ci chodzi to google by to wyświetlił lepiej. Gdybyś dodał "ser gouda długodojrzewający 16" albo "ser gouda 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopowaswinia: hmm, na pewno jest "inaczej". Teraz praktycznie druga strona wyników wyszukiwania nie istnieje, wartościowe strony są zazwyczaj w top 5, a czasami google odwala dziwne akcje i na popularne hasła wycina część fraz (jak u Ciebie z wycięciem goudy). Nadal jednak wydaje mi się że google nie ma sobie równych, kaczka jeszcze nie jest gotowa na nasz rynek.
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że generalnie jakość prezentowanych wyników jest gorsza niż kilka lat temu, jak uważasz?


@wykopowaswinia: ja mam też podobne wrażenie, że często wyświetlane wyniki mają mało wspólnego z wpisywanym hasłem i to nawet umieszczając część szukanego hasła w cudzysłowach.
  • Odpowiedz