Wpis z mikrobloga

@DonPablito jak mnie w-------ą takie rycerzyki. Jak jej tak brakowało atencji, że musiała na jutubku chwalić się swoim życiem to teraz niech bierze na siebie ciężar krytyki. Jedyna z zalet życia w demokratycznym świecie jest swoboda wypowiedzi. Całe życie publikują na fejsbuczkach, jutybach, instagramach i innych gównach w oczekiwaniu na poklask. Spróbuj jednak powiedzieć coś nieprzychylnego to jesteś HEJTEREM. Pokolenie korposzczurow, kołczow, helfi lajstalf i cukierkowego g---o p---------a, łechtania ego i
  • Odpowiedz
Szkoda k---a strzępić ryja. Śmiać się z matki bo samotna i z dziecka bo brzydkie. Przecież ona też ma internet


@DonPablito: dlatego trzeba myslec co sie wrzuca w internet. Udostępnianie wizerunków swoich dzieci w internecie powinno byc zakazane, bo wiekszosc niestety nie dorosla do internetu. Pani pożal się boże vlogerka wymarzyła sobie fame w intrenecie i go dostala... tak to jest jak tworzy sie kanaly na yt bez pomyslu wiec
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator jest pewna granica dobrego smaku. Wyobraź sobie że na przykład kogoś z twojego otoczenia porzucił ojciec i do tego jest brzydki xD.

A i zapomniałem to jest śmieszne bo ojciec jest czarny xD.

Taki obraz wasz. To czy się tym chwaliła czy nie jest bez znaczenia wg mnie.
  • Odpowiedz
@marianoitaliano oj już nie przesadzaj co jest dziecko winne? Nie usprawiedliwiają zjebów.

A w ogóle wg mnie to nie tyle trzeba myśleć co się wrzuca bo ona nic skandalicznego nie nagrała. Tylko trzeba piętnować zachowanie rasistów pokroju OPa którzy związek z osobą innej rasy uważają za hańbę.
  • Odpowiedz
@DonPablito: hmm brzydki i bez ojca ja tu widzę idealny przepis na przegrywa idealnego na wykop
Nikt nie uważa związku z osobą innej rasy za hańbę tylko to że polki na widok murzyna dostają małpiego rozumu i puszczają się z pierwszym lepszym i potem wielkie zdziwienie jak to zostawił.
A wystarczy sprawdzić statystyki ile dzieci w poszczególnych związkach ze względu na rasę wychowuje się bez ojca i dziwnym trafem przodują
  • Odpowiedz
co jest dziecko winne?


@DonPablito: a gdzie ja napisalem ze dziecko winne?

Tylko trzeba piętnować zachowanie rasistów pokroju OPa którzy związek z osobą innej rasy uważają za hańbę.


@DonPablito: oj juz nie przesadzaj. rasistow na wykopie oczywiscie nie brakuje, ale OP zapodał sobie zwykle heheszki jakich pełno w internecie.
  • Odpowiedz