Wpis z mikrobloga

Z cyklu jak kobiety potrafią być mściwe. Kumpel rozstał się z laską 9/10, ona chyba nie mogła się z tym pogodzić. Przez jakiś czas prowadziła z nim jakieś dziwne gierki na instagramie, wstawiając ewidentnie zdjęcia takie, by go prowokować. Ale ostatnio to poleciała grubo. Kumpel od jakiegoś czasu spotyka się z inną kobietą, z dość odległego miasta. Twierdzi, że to głównie seks, ale jednak widać, że trochę się wkręcił w to.

Ostatnio na instagramie śledzić zaczęła go jakaś randomowa laska. Po tygodniu napisała do niego i od początku zaczęła nakręcać dwuznaczne rozmowy, pisać że w weekend będzie w jego mieście i czy nie dałby się skusić na obiad. Potem wysyłała jakieś ponoć nie nagie, ale trochę odważne zdjęcia. Kumpel nie jest w internetach od wczoraj, więc od razu wyczuł, że coś tu śmierdzi, bo to zbyt piękne i proste by było. Więc był powściągliwy, odpisywał, ale z kulturą, nie dawał się wkręcać w te rozmowy z podtekstami. Na pytania o spotkania odpowiadał, że nie ma czasu. Zdjęcia komentował ale tak zbywalnie, że no spoko, ładnie itd.

Jak można się domyślić, było to fejkowe konto jego eks. Która oczywiście wiedziała o kobiecie, z którą obecnie się spotyka i podesłała jej screeny z rozmową. Mimo że nie ma sobie nic do zarzucenia, to tamta zerwała z nim. Ja #!$%@?ę, jak trzeba być #!$%@?.
#logikarozowychpaskow #p0lka
  • 20
  • Odpowiedz
Mimo że nie ma sobie nic do zarzucenia, to tamta zerwała z nim. Ja #!$%@?ę, jak trzeba być #!$%@?.


@Kenteris: nie wiem która bardziej, ta pierwsza czy ta druga
  • Odpowiedz
  • 48
@uwielbiamnalesniki Najpierw mówi, że nowa dziewczyna to tylko na seks, a potem przeżywa, że go olała. Ja na jej miejscu bym zrobiła to samo bez mrugnięcia okiem, jakby nowopoznany facet gadał sobie z randomowymi laskami, które wysyłają mu dwuznaczne teksty i zdjęcia. A była to idiotka i skoro o tym wiedział, to mógł się domyślić, że prędzej czy później wywinie taki numer. Nie dziwię się że nowa nie chce się spotykać z
  • Odpowiedz
  • 13
@uwielbiamnalesniki Nie zrobił nic złego, ale jednak dalej sobie gadał z typiarą xD Przecież to ewidentnie wygląda na to, że na coś liczył, ale miał z tyłu głowy że to fejk więc był trochę ostrożny. Dał się zbaitować jak rybka i ma nauczkę.
  • Odpowiedz
@xbix: a co miał uciąć kompletnie rozmowę bo jest dziewczyną i nie wolno mu rozmawiać z koleżankami ? To dał się zbajtowac czy wiedział ze to fejk w końcu ? Jeśli gadanie z typiara jest dla ciebie czymś złym to jesteś żeńską stuleją
  • Odpowiedz
  • 16
@uwielbiamnalesniki Jakby laska gadała z randomowym facetem na insta, który wysyła jej teksciki i foteczki, a jednocześnie spotykalaby się z innym chłopakiem, to zaraz byłaby dziwką. Podwójne standardy
  • Odpowiedz
@xbix: byłaby dziwka jakby poszła z nim na spotkanie, jakby z nim pisała to bym się #!$%@? ale zależy jak długo by pisała i jaki charakter miała rozmowa, wiem po sobie ze czasem facet się narzuca a dziewczyna dawno go sfriendzonowała, nie warto przez taks głupotę się rozstawać
  • Odpowiedz
  • 1
@uwielbiamnalesniki Nie wiemy jak było naprawdę, może nowa dziewczyna już nie chciała się spotykać z tym chłopakiem, a te rozmowy były jej na rękę, żeby zakończyć znajomość. Jakby jej faktycznie zależało, to by sobie sprawę wyjaśnili. Więc w sumie wyszło dobrze.
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: a co ja mam kontrole nad tym co wysyłają mi jakies laski? Idąc tym tropem jak jakiś koleś na mirko wyslalby mojej dziewczynie beniza to mam z nią zerwać ? Op napisał tez ze koleś odpisywal i jej nie nakręcał. Typowa sytuacja rozebrać się przed facetem i uderzyć go swoim cyckiem, to dziewczyna z nim zerwie. #!$%@? logikę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kenteris: po #!$%@? z nią w ogóle gadał jak wiedział, że to fejk? Hehe no niby fejk ale jak nie to może by zaruchal, co? Trzymał na wszelki wypadek? To pokazuje jak mocno wiedział, że to fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta historia się kompletnie nie składa, więc oczywiście to, że nie ma sobie nic do zarzucenia też wkładam w duży cudzysłów
  • Odpowiedz
@Kenteris: Haha mojego kumpla ex zrobiła podobny dym, tylko kumpel raz pijany napisał do niej, że jest bardzo ładna itp. i jak będzie miał czas to da znać. Na drugi dzień wojna oczywiście bo ex nie zwlekała z wysłaniem screenow. Na tyle dobrze, że jego ówczesna dziołcha focha miała tylko 2 dni i jej przeszło bo zrozumiała, że był pijany i jednak nie spotkał się z nią a na trzeźwo odmawiał
  • Odpowiedz