Wpis z mikrobloga

Kolorowy zmierzch na pustyni w Kalifornii. Panamint Springs, 5 listopada 2018.
Filmik jest dość duży (30 MB), trzeba chwilkę poczekać, aż się załaduje.

#namrabcontent <- zapraszam do obserwowania

#astronomia #astrofoto #kosmos #gif #timelapse #fotografia #mojezdjecie

Zapraszam też do zaglądania na mojego niedawno stworzonego Instagrama: https://www.instagram.com/bartosz.wojczynski/
Jeszcze nie ogarnąłem, jak się wrzuca filmiki, ale jestem na dobrej drodze ( ͡ ͜ʖ ͡)
namrab - Kolorowy zmierzch na pustyni w Kalifornii. Panamint Springs, 5 listopada 201...

źródło: comment_4R9PFf2w911o5kBPJr9VYpM0mFJsXAx6.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@namrab: USA kojarzy się z dobrymi drogami, nawet w środku pustyni. Jak jeżdżą tam ludzie? Bo w Polsce jakby był taki odcinek to ludzie po 200 km/h by śmigali.
  • Odpowiedz
@KokiX: Drogi są naprawdę dobre. Ludzie raczej przestrzegają ograniczeń prędkości. Mandaty są dosyć dotkliwe, a na szeryfa można nadziać się w najmniej oczekiwanym momencie.
@kostuch: 20-25 dni zwiedzania to wydatek rzędu 8000-10000 zł na osobę.
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: W dzień różnice między lepszymi i gorszymi aparatami są minimalne, schody zaczynają się dopiero przy słabym świetle, gdzie dużą rolę odgrywa optyka oraz wielkość i jakość matrycy.
  • Odpowiedz
streamable.com


@namrab: Cześć :)
Świetny efekt. Jak robisz timelapse, które się jeszcze przemieszcza w poziomej osi? Aparat jest na jakimś glide?
  • Odpowiedz
@namrab: Bartosz! dawaj jakieś hashtagi przy tych fotach na insta! (,) P.S. robiłeś na aputure priority czy na full manual i ręcznie zmieniałeś A i ISO co jakiś czas?
  • Odpowiedz
mozesz podac przykladowe parametry dla zdjec po zmroku? iso, czas, przeslona? ze 3 przyklady.. interwal 10s, wiec te po zmroku lecialy z automatu, czy siedziales i ciskales na okreslony czas?
  • Odpowiedz