Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 310
Ej @Moderacja @wykop, pamiętacie aferę pedofilską sprzed dwóch lat?
https://www.wykop.pl/wpis/21911683

Pobanowaliście i zgłosiliście policji użytkowników plusujących treści pedofilskie. Według mnie zdecydowane kroki wyszły stąd, by dostać poklask publiki i mediów, ale oczywiście mieliście pełne prawo do tego.

Od ładnych paru dni, prawie codziennie, a może codziennie, na nocnej są wrzucane treści pedofilskie, zdjęcia i link do pobrania ze stosunków seksualnych z dziećmi. Przypomnę, że dwa lata temu również była mowa o pedofilii i w końcu słusznie zwróciliście uwagę na te treści, dlatego dwa słowa o nich. Wówczas pedofil wrzucał zdjęcia dziewczynek ok 12-14lvl głównie w ubraniach i kiczowatej scenerii, choć zdarzało się potem, że typ szedł krok dalej, bo prawdopodobnie zdjęcia niepełnoletnich ukazywały je w pozach i warunkach, które powinny zainteresować prokuratora.

Oczywiście obie sytuacje powodują niesmak(używając delikatnych słów), ale to co dzieje się od ponad tygodnia to bije tamto na głowę, a wasz brak reakcji jest wręcz haniebny. Tak haniebny, bo nawet jak już planujecie co by tu zrobić by ratować wizerunek wykopu, to w międzyczasie powinniście powołać moderatorów na nocnej lub nadać cześć funkcji moderatorskich osobom na nocnej zmianie, choć wiem - nie są szlachetnie urodzeni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kilka osób pewnie by się zgodziło, a są tu przecież ludzie zza granicy, nawet zza oceanu.

#afera #pedofilia #wykop
PiccoloColo - Ej @Moderacja @wykop, pamiętacie aferę pedofilską sprzed dwóch lat?
htt...

źródło: comment_jpYNDGPnJBttquXmdCDV2AgS8vxmr0b0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiccoloColo: nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za każdym razem gnije jak sobie to przypomnę bo pamiętam co się później działo, nie no. Ta osoba nie zgniła w sztumie, ale lekki przypau był
  • Odpowiedz
Ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób pulsowanie treści zakazanych to łamanie prawa? Kurna, ile razy niechcący coś zaplusowałem to głowa mała. Jeżeli ktoś mi odpowie że zwiększanie zasięgu, to zapewnianie możliwości udostępniania takowych tym bardziej
  • Odpowiedz
: Sekunda. Ktoś źle kliknie plusa, np na telefonie bo jakiś lag czy coś i zostaje zgłoszony do prokuratury? Ktoś na łeb upadł. XD


@Karbon315: z tego co kojarzę to wtedy szaleństwo było posunięte jeszcze dalej bo bana dostali wszyscy, nawet używający botów plusujących, którzy notabene tych treści nawet na oczy nie widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale wykop dzielnie udaje szeryfa bardzo skrupulatnie odwracając
  • Odpowiedz
bana dostali wszyscy, nawet używający botów plusujących


@kaganiec_oswiaty: Akurat bociarzy mi nie szkoda. I tak nic im za to nikt nie zrobi, ale może przynajmniej oduczyli się psucia systemu plusów. Tych którzy ręcznie plusowali setki postów bez namysłu też powinni banować (zresztą banowali).
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Twoj problem polega na tym, ze wierzysz iz portal utrzymujacy sie z reklam pozwolilby sobie na utrzymuwanie takich tresci bez wyraznego doroslego izasadnienia, ktorego szczylki jak ty nie rozumieja.
  • Odpowiedz