Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 310
Ej @Moderacja @wykop, pamiętacie aferę pedofilską sprzed dwóch lat?
https://www.wykop.pl/wpis/21911683

Pobanowaliście i zgłosiliście policji użytkowników plusujących treści pedofilskie. Według mnie zdecydowane kroki wyszły stąd, by dostać poklask publiki i mediów, ale oczywiście mieliście pełne prawo do tego.

Od ładnych paru dni, prawie codziennie, a może codziennie, na nocnej są wrzucane treści pedofilskie, zdjęcia i link do pobrania ze stosunków seksualnych z dziećmi. Przypomnę, że dwa lata temu również była mowa o pedofilii i w końcu słusznie zwróciliście uwagę na te treści, dlatego dwa słowa o nich. Wówczas pedofil wrzucał zdjęcia dziewczynek ok 12-14lvl głównie w ubraniach i kiczowatej scenerii, choć zdarzało się potem, że typ szedł krok dalej, bo prawdopodobnie zdjęcia niepełnoletnich ukazywały je w pozach i warunkach, które powinny zainteresować prokuratora.

Oczywiście obie sytuacje powodują niesmak(używając delikatnych słów), ale to co dzieje się od ponad tygodnia to bije tamto na głowę, a wasz brak reakcji jest wręcz haniebny. Tak haniebny, bo nawet jak już planujecie co by tu zrobić by ratować wizerunek wykopu, to w międzyczasie powinniście powołać moderatorów na nocnej lub nadać cześć funkcji moderatorskich osobom na nocnej zmianie, choć wiem - nie są szlachetnie urodzeni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kilka osób pewnie by się zgodziło, a są tu przecież ludzie zza granicy, nawet zza oceanu.

#afera #pedofilia #wykop
PiccoloColo - Ej @Moderacja @wykop, pamiętacie aferę pedofilską sprzed dwóch lat?
htt...

źródło: comment_jpYNDGPnJBttquXmdCDV2AgS8vxmr0b0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RatKing: A jednak rozdwojenie.
Ze swojego wpisu mam #!$%@?ć...

P. S. Przepraszam, niepotrzebnie się uniosłem. Źle sobie radzę z hejtem w internecie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: xD trochę nadinterpretujesz pan przepis. Plusowanie nijak nie będzie przez prokuraturę ścigane jako "rozpowszechnianie" czy popularyzowanie.

Wiem, że osoby plusujące poza permem nic innego nie dostały. Poza tym w necie są artykuły na temat podejścia prawa do np. lajkowania pedofilii (podobny przykład, tez lajkiem zwiększasz widoczność posta - nie jest to rozpowszechnianie w myśl prawa).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iAmTS: Jasne, sam tak uważam, ale pisałem tylko o podstawach do działania instancji prawnej lub służbowej. :p
Teoretycznie osoby plusujące mogły współpracować z wrzucającym takie treści.

@Szejker-Szejker: Jak wejdzie to byłaby beka. :D
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: dodam tak jeszcze ze zgłoszenie na policję prawdopodobnie nigdy nie miało miejsce. Skąd to wiem? Bo z @nihon gadałem jakiś czas po tej aferze (spotkałem go na jednym kanale discord) i uwaga uwaga! Pomijając jego gburowe i wulgarne zachowanie to mówił że nic mu nie zrobili, policja nigdy nie przyszła się z nim przywitać, nie dostał nigdy wezwania na komisariat, jedynie dostał bana ... gdzie po pewnym czasie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyPolityk: Typ czyli wrzucający te treści?

Moderacja to pieski administracji, więc to administrację trzeba wziąć na widelec. Białkov to butny typem, który nie potrafi przyznać się do błędów.
  • Odpowiedz
ban za plusowanie xD odmęty #!$%@?


@Dambibi: e tam ban - PROKURATURA XD

Niech naprawią najpierw mobilną, a potem wyciągają konsekwencje z plusowania nieodpowiednich treści xD
  • Odpowiedz