Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Newosxso: Niby w jakim zawodzie? Pomijajc programowanie ciezko tu o dobra prace z fajnymi zarobkami chyba ze cale zycie skupiasz na rozwoj w kierunku upgranionego zawodu.
Dobry kraj to taki ze w przecietnym zawodzie dobrze sie zyje. Nie zamierzam poswiecac swojego zycia na drzewko umiejetnosci "praca"
. Sa ciekawsze rzeczy a roboty i tak sie nie przerobi :)
@efilista: Jestem zawodowym filozofem. Więc nie tyle nie czytałem, co robię to na tyle często, by w mig rozpoznać nędzną jakość argumentacji. Dlatego właśnie w światku intelektualnym poglądy te wywołują co najwyżej uśmiech politowania, a z tego również powodu w programie nauczania filozofii, także na studiach, zagadnienia te są zwyczajnke ignorowanie. Trochę jak elaboraty antyszczepionkowców. Xdd
@Newosxso: Powiedz to nauczycielom czy fizjoterapeutom, którzy musieli się sporo uczyć i starać żeby dostać pracę w zawodzie, a większość musi dorabiać dodatkowo w weekendy bo pensje są śmieszne. Polska to fajny kraj do życia, ale jeśli chodzi o zarabianie kasy to już niekoniecznie. Nie twierdzę, że nie da się tu zarobić bo się da, ale i tak jest kiepsko.
@efilista: Nie dla mnie. Zresztą myśląc o antynatalizmie na myśl przychodzi mi raczej okres jego rozkwitu, który wiązał się z poglądami bliskimi manicheizmowi, zazwyczaj charakterystycznych odłamów chrześcijaństwa. Wówczas antynatalizmu miał jakiś posłuch, realny wpływ na kulturę Europy. Na ale było, minęło...
@Newosxso: nie chodzilem do normalnej szkoly tylko do jakiegos gowna z gownianymi nauczycielami z patologia na korytarzach, nie kupuje drogich ciuchow, nie mam instagrama,ludzie w indiach sie myja #!$%@?, religia w polsce odgrywa ogromna role jezeli nie wiesz to polska jest chyba najbardziej religijnym krajem w europie