Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie no to masz problem ze byłeś najsłabszym dzieckiem w szkole inni sobie radzili, po drugie zaznaczyłem CODZIENNIE CIEPŁĄ WODĘ, a po trzecie nawet najbardziej religijny kraj w Europie nie może się równać z np Indiami pod względem radykalizmu Religi
  • Odpowiedz
Powtórzę się ale pomyślę o tym co byście teraz robili gdybyście udodzili się w Indiach. Myślicie że lurowallibiście sobie wykop, moglibyście myć się codziennie w ciepłej wodzie, chodzić do normalnej szkoły, kupować dobre ubrania na sklepach i chwalić się tym na intagramie, na pewno religia odgrywała by w waszym życiu kolosalne znaczenie.


@Newosxso: A dlaczego równasz w dół zamiast w górę? Czy to już syndrom Sztokholmski? Może porównaj do krajów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Newosxso: No nie tak samo w Nigerii czy Mozambiku albo Korei Polnocnej.
Jednak przez to/ dzieki temu ze mam internet moge zazroscic ludziom wlasnych domow, fajnych lustrzanek czy ladnie zrobionych samochodow.
  • Odpowiedz
@Corkamalarza porównuję polskie do gorszych miejsce żeby pokazać pokazać że mogłeś się urodzić w czarnej dupie i żebyś docenił to co masz. Ogromna większość porównuję Polsce to lepiej rozwiniętych krajów i co to daje? Tylko kompleksy i skowyt "jacy to jesteśmy przegrani". I jeszcze jedno trzeba się rozwijać, zmieniać Polskę, nie tkwić a tym co mamy, ale jak ktoś pisze ze wolałby się urodzić w jakiś smumsach zamiast w Polsce to
  • Odpowiedz
@Newosxso: ty nie rozumiesz podstawowej sprawy, jezeli urodzisz sie w indiach, afganistanie czy somalii to twoja mentalnosc jest zupelnie inna, nie mierz mieszkancow innych krajow miara europejska to twoj podstawowy blad. poza tym widac ze jedyne na co zwracasz uwage to pieniadze, posaidanie materialnych korzysci
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie no zaraz niewytrzymie co jest opisane w memie? Pieniądze czy nie? Co więcej ja odszedłem od temu zarobków i zaczołem pisać o komfortatch życia które mają w Polsce. I ja nie mam żadnych problemów z tym że urodziłem się w Polsce twój ostatni komentarz się bez sensu. Ty masz problem z tym że masz europejską mentalność czy co? Zostań buddystą wyjedź z kraju jak chcesz, naprawdę nie wiem o co
  • Odpowiedz
to po #!$%@? jeszcze żyjesz? Antynatalista, który nie #!$%@?ł samobója to nie antynatalista. Skoro życie to cierpienie i lepiej się nie rodzić, to czemu jeszcze żyjecie i wrzucacie te swoje wysrywy?


@nieocenzurowany88: Antynatalizm dotyczy granicy między nieistnieniem a istnieniem (rozpocząć życie vs nie rozpocząć życia), a nie między życiem i śmiercią (kontynuować życie vs zakończyć życie). "Lepiej się nie urodzić" =/= "lepiej się zabić".
  • Odpowiedz