Wpis z mikrobloga

Czesc, mam maly problem a mianowicie juz mi rece opadaja. Długa historia jak cholera, nie uwierzysz i tak. Kupilem sobie nowy dysk do komputera z zainstalowanym windowsem 7. Jak sie okazalo nie mam tam sterownikow do karty siciowej,, plyty glownej i cala reszta innych. Karta wifi na usb rowniez nie dziala. Pobralem sobie sterowniki do tej karty usb ale niestety nie czyta mi telefonu pod kompem. Nie mam jak przeinstalowac(nie pytajcie). Ogolnie akcja jest tak #!$%@? ze ja juz mam dosc tego.. Tutaj nasuwa sie moje pytanie. Czy jest jakas mozliwosc polaczenia sie z internetem? Widzialem ze mozna sie polaczyc siecia telefoniczna czy jakos tak wpisujac login i haslo.
Ew. Mam jeszcze 2 dysk na ktorum jest #!$%@? ubuntu i tam chcialem zainstalowac win7 ale nie mam pendriva zeby zgrac.. jest jakas szansa cos wykombinować?
#informatyka
#komputery
#internet
#programowanie
Ew moglbym w sumie pobrac na tym ubuntu iso windowsa i tam sprobowac ale i tak ciezko mi to znalezc. Jestem w stanie zaplacic za pomoc.
  • 6
  • Odpowiedz
@malypsiak bierzesz pobierasz iso Ubuntu live wypalasz na płytę uruchamiasz live laczysz się z netem odpalasz przeglądarkę pobierasz stery zapisujesz je na dysku partycji od windy restartujesz do windy instalujesz.... Do it
  • Odpowiedz