Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki.
Kwestia jest krótka, mam do wyboru dwie dziewczyny i nie wiem na którą się zdecydować. Wypisałem takie myślę najważniejsze kwestie. Jakby coś było jeszcze wątpliwe to odpowiem w komentarzu. Weźcie pomóżcie bo już mnie głowa od miesiąca od tego boli.

Imiona zmyślone. Klaudia to moja aktualna dziewczyna.

#zwiazki #pytanie #rozowepaski #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i mirabelki. 
Kwestia jest k...

źródło: comment_EZk620YTSFnk1t4wY3kOiebPvT9QbxHY.jpg

Pobierz

Która kobietę powinienem wybrać

  • Dominika po lewej 80.2% (1088)
  • Klaudia po prawej 19.8% (268)

Oddanych głosów: 1356

  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_programista_20k: No stary właśnie nie proste. Ile znasz takich normalnych "niezrównoważonych" lasek, które od razu pokazują jakie są? Bo ja osobiście niewiele. Za to znam w #!$%@? normalnych i nieodwalających lasek, które przy związku potrafią #!$%@?ć takie rzeczy, że bycie z nimi to piekło.

Z każdą kobietą będziesz mieć sytuacje, że będzie zazdrosna, będzie narzekać, będzie ją coś boleć, będzie miała humorki, foszki itd. No niestety, taka jest rzeczywistość w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdecydowanie idealizujesz, co może być rakowe. To co pokazuje innym, nie musi się pokrywać z zachowaniem, które będzie ujawniać tylko przy Tobie i to gdy będziesz z nią przebywał o wiele więcej czasu niż zwykle. Rozmawiałeś z Klaudią o jej zachowaniu i jak ewentualnie można by jej pomóc w zmianie? To by było chyba najlepsze wyjście.

A tak btw to śmieszy mnie to, jak niebeskie paski deklarują, że wygląd
  • Odpowiedz