Wpis z mikrobloga

  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ikeowiec: najbardziej smuteczek bierze, że kilka różowych poczuło u siebie kompleksy i też równo dołączyło do linczu na dziewczynie. Abstrahując od tego, trzeba mieć w głowie ten hamulec, że internet nie jest bezpieczny i trzeba rozważnie kreować swój wizerunek i trzymać się granic.
  • Odpowiedz
@BanditDriver: Być może, jednak ogólnie ludzie mają tendencje do mniejszego zaufania a nawet odrzucania kobiet choćby ubranych w bardziej obcisłe ubrania (kobiety bardziej chętne do ich karania niż mężczyźni https://www.psypost.org/2018/12/women-but-not-men-seek-to-actively-punish-sexualized-women-study-finds-52838?fbclid=IwAR3EO6TG0ny8MflZqoINDD9KNKc69lnapZCf6w6_gagAaJAKeTMq3aMEazM jednak wciąż internet to żywioł nie do okielznania, ba nawet czasem ex potrafi z----ć życie przez przesyłania nudesow, fałszywe anonse, podawanie adresu byłej. Trzeba mieć to na uwadze. Polecam choćby pierwszy odcinek serii dokumentalnej Darknet.
  • Odpowiedz
Aż przykro w jakim żyjemy ciemnogrodzie a zaściankowość niektórych stulej aż kole w oczy - porównanie do reddita oczywiste.

@Ikeowiec: A ZA GRANICO TO MURZYNÓW NIE BIJĄ
  • Odpowiedz
Ten typ s----------a umysłowego gdzie biało rycerze i koleżanki po fachu ciskają gromy w losowych ludzi, bo inni ludzie na portalu z śmiesznymi obrazkami postanowili pokazać starą prawdę, że w necie nic nie ginie xD
Co jeszcze sobie wmawiacie? Xd to się robi ciekawe nawet.
  • Odpowiedz
@dioxyna: mam prośbę, nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich różowych... Nie imputuj, że zazdrość była karta do skrytykowania jej. Pietnowanie głupoty i skrajnej nieodpowiedzialnosci z jej strony nazywasz zazdrością?
Nie ma w tym nic logicznego, co napisałaś... Ale udawajmy, że jesteś tak wyzwolona, że opinie i krytykę nazywasz zazdrością. Żenada.
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: zdecydowanie kilka różowych zapiekł wygląd wrzucajacej zdjęcia, bo kilka takich wpisów widziałam na własne oczy :) nic nie imputuję wszystkim różowym, bo zdecydowanie podkresliłam, że taka reakcja dotyczyła kilku osób. Przecież sama napisałam, że jej zachowanie było nierozważne, łagodnie to ujmując. Zarzut o wypowiadania się w imieniu wszystkich różowych zabawny, ale nic takiego nie zrobiłam :D
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: Ktoś zrobił coś głupiego czym zaszkodził tylko sobie a jest na tej osobie przeprowadzany lincz. Zastanów się (tak wewnątrz serduszka) o kim reakcje więcej mówią :) Jeśli coś Cię tak bardzo dotknęło co napisałam o kilku różowych które się dołowały, bo np pisały, że jak mężczyznom mogą się podobać takie a nie inne skutki to przykro mi. Nie mam zamiaru więcej dyskutować, ja swoim postem jedynie odpisałam kilka reakcji,
  • Odpowiedz