Wpis z mikrobloga

Mirki szukam pracy. Najlepiej #krakow , może być też #bielskobiala . No chyba, że coś świetnego to i cała Polska :)

Wykształcenie wyższe inżynierskie. Znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych na przyzwoitym poziomie. W trakcie zdobywania uprawnień budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych. Uprawnienia do eksploatacji i dozoru grupy G1, G2 oraz G3. Oczywiście prawo jazdy kat. A i B, znajomość AutoCada, uprawnienia na podesty ruchome wolnobieżne (tzw. zwyżki). Świetnie się czuję w środowisku instalacji wod-kan, c.o., trochę gorzej wentylacja i elektryka. Część ogólnobudowlana też całkiem ok.
Szukam jakiegoś stanowiska odpowiedzialnego za zarządzanie stroną techniczną budynków. Nie chcę wracać na budowę.
Jestem myślący, sumienny do pracy podchodzę odpowiedzialnie, można na mnie liczyć :) Wszyscy poprzedni pracodawcy chwalili, nie chcieli żebym odchodził. Jeśli potrzeba, można u nich uzyskać referencje.

Może gdzieś w waszym otoczeniu ktoś szuka kogoś takiego jak ja?

#bezrobocie #praca #pracbaza #instalacje #instalacjesanitarne #budownictwo #mieszkanie
  • 2
Widzę, że na tę chwilę szukają inżyniera procesu spawania, a to nie moja bajka.

Nie każdy kto się zwalnia przed znalezieniem nowej pracy jest debilem. U mnie skumulwoało się kilka sytuacji, które się do tego przyczyniły. Ponadto mam trochę oszczędności, dzięki którym nie muszę pracować kilka lat - więc chyba nie jest ze mną tak źle