Wpis z mikrobloga

  • 2
Musze sie wyzalic bo naprawde nie wiem co zrobic, poznalem pewna dziewczyne wyglad i charakter - bajka. Jej rowniez bardzo zalezy odkad zmienilismy charakter relacji. Postanowilem wypytac ja jak wygladalo jej zycie seksualne, mowi ze uprawiala seks 2x z jednym chlopakiem, ale sie jej nie podobalo no i zerwali potem z jakiegos powodu. Pozniej sie dowiedzialem jednak, ze jestem jej 10 partnerem ogolnie. Nawet jesli uprawiala seks tylko z jednym, to ta liczba mnie przeraza. Co byscie mysleli na moim miejscu?

#pytanie
#zwiazki
#niebieskiepaski
#rozowepaski
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Demp: nie prawda. Atrakcyjne i inteligentne kobiety najczesciej traca zainteresowanie w chwili gdy widza ze Teoja fascynacja nia kreci sie wokol jej urody. Jak przyjmniesz jej wyglad za oczywistosc i skupisz sie na charakterze i nie bedziesz sie plaszczyc to bedzie gitara. No chyba ze za jakis czas Ci odwali i przestaniesz ja doceniac
  • Odpowiedz
@Demp: Zapros ją na „ogladanie filmu” i bedzie spoko. Jak sie nie znasz na winach to kup cokolwiek co zwie sie muscatem. Nawet jak Ci nie pojdzie i dostaniesz kosza lub ZONE to walcz dalej.
  • Odpowiedz
@Annnusz: Serio. Nie wiedzialem ze z Mireczkami jest az tak zle. Randki to nie symulator, nie ma co analizowac, im wiecej nie pewnosci tym ciekawiej sie wspomina, nawet te tragiczne
  • Odpowiedz
@Gniewek89 ja się z wykopu dowiedziałam, że jestem rozpustna. 10 partnerów "nieseksualnych" to całkowicie normalna ilość, każdy miał ileś tam krótkich związków w młodości, a widać, że laska nie spotykała się na sam seks
  • Odpowiedz
@Annnusz: Nie wiem, jak mialem problem z pewnoscia siebie, rece mi sie pocily na sama mysl o zagadaniu do rozowych to walczylem z tym, czytalem jakies gowno ksiazki o podrywie pisane przez jakis psychopatow i probowalem dalej. Cos poszlo nie tak, dostalem kosza, nie moglem sie pozbierac ale mimo to umawialem sie z nastepna dziewczyna zeby poskillowac i poznac ja jako osobe. Nigdy natomiast nie ocenialem dziewczyn,nie osadzalem i bylem
  • Odpowiedz
@Demp: daj się rozwinąć tej znajomosci, nie musisz od razu skreślać dziewczyny. Owszem, trochę słabo wyglada sytuacja ale jeżeli ona ma szczere zamiary to dlaczego by nie spróbować? Nikt Wam nie każe brać od razu ślubu.
  • Odpowiedz