Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na głównej wylądował artykuł z NaTemat o "eksperymencie" janusz_pol. Niestety, stulejarze, incele, zakolarze i przegrywy, wszyscy się mylicie, żaden z was nie ma racji.
To nie zakola powodują, że jesteście sami. To nie demografia ani wzrost, ani szpetny ryj.

Prawda jest taka, że nawet przeciętny facet nie ma kobiecie nic do zaoferowania.

Nasze matki i babki musiały się z kimś wiązać, bo przeważnie nie miały wykształcenia ani pracy, rzadko miały prawo jazdy, a presja społeczna kazała wiązać się koło 20 i zakładać rodzinę, bo kobieta samotna była kobietą niezaradną i biedną, wybrakowaną. Posiadanie męża wiązało się z posiadaniem domu, statusu społecznego i niezliczonymi ułatwieniami życiowymi, bo razem żyło się łatwiej niż w pojedynkę.

Obecnie nie potrzebujemy już faceta, żeby dobrze nam się wiodło. Pieniądze? Zarobię sobie sama. Wykształcenie? Mam. Samochód? Mam. Własny kąt? Mam.
Co więc może dać kobiecie mężczyzna? Swoje brudne gacie do prania? S--s? Do tego nie trzeba się wiązać.

Jesteście zbędni. Nie macie do zaoferowania nic z tego, co naszym matkom dawali nasi ojcowie. Więcej. Czasem jesteście raczej kulą u nogi niż jakąkolwiek wartością dodaną. Trzeba wam poświęcać czas, niektórzy z was nie ogarniają podstawowych spraw wokół siebie, takich jak jedzenie, higiena czy utrzymanie sylwetki. Zwykły mężczyzna to balast, a co dopiero smutny zakolarz, który odreagowywałby na kobiecie swoje kompleksy. Wam trzeba matki, a nie kobiety. Kobiecie natomiast nie jesteście potrzebni do niczego, może poza okazjonalnym ruchaniem. A i do tego nie zawsze się nadajecie.

Elo.





Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adam: Uuu. Anonimowo. Ja pod nazwiskiem własnym podobnie zje#anej lasce nie omieszkałem wytknąć jej zje#ania. Je#aniutka pisze jakieś teksty, w podobnym tonie, czemu kobiety wolą drani: winny patriarchat i ble ble ble. Kobieta odpisuje jej o wydzielaniu oksytocyny, a ta patriarchat, bleble ble a oksytocyna to mit, bo facecivwykorzystują laski, a laski facetów niexD
Cipciu, gdyby było tak jak mówisz, to jutro bym mógł wynająć salę weselną dzwoniąc o dziesiątej rano.
  • Odpowiedz