Wpis z mikrobloga

Atencja srencja. Czytałem ten poradnik i myślałem że to tak dla jaj. Wchodzę tutaj przeważnie w godzinach nocnych i 70% wpisów to ludzie piszą że idą spać. Szanujcie ludzie moje oczy
@Darnok19: Jest kilka przyczyn, spróbuj znaleźć właściwą:

1. Są dobrze wychowani. Już od najmłodszych lat rodzice wpajali im, aby mówić "dzień dobry", "do widzenia", używać magicznych słów w postaci "proszę, dziękuję, przepraszam". W tym zaawansowanym procesie dydaktycznym odkryli że w dobrym tonie jest pożegnać się wieczorem standardowym "przepraszam".

2. Szukają atencji. Lubią być w centrum uwagi i łakną tych magicznych trzech minut, kiedy to losowy użytkownik z Pcimia Dolnego na ich
@Ginden Poszukałem. I co nie mogę sobie stworzyć słowa atencjonariusz czy co?

@mq1 1. Wydaje mi się że netykieta raczej zakazuje szerzenia spamu, za jaki "dobranoc" uważam

2. Zasrani atencjonariusze.

3. jasne że są samotni przecież siedzą na mikroblogu, ja jak bym miał co robić też by mnie tu nie było. Więc nie może to być argument
@Darnok19:

jasne że są samotni przecież siedzą na mikroblogu, ja jak bym miał co robić też by mnie tu nie było. Więc nie może to być argument


Ja muszę w ciągu dwóch godzin zrobić laptopa którego naprawa zajmie mi pewnie z 4-5h, ale mimo wszystko siedzę tutaj i czytam/piszę jakieś pierdoły.
@mikolach no jak nie można się spodziewać nic więcej to najlepiej usunąć taką funkcję. Ale wydaje mi się że może to być pole do ciekawych krótkich rozmów. Pojedynczych obrazków nie nadających się na wykopalisko, oraz miliona pytań na które odpowiedzi nie znajdzie się w google.
@Darnok19: Część tak ma. Nic nie poradzisz, regulaminu nie łamią i dalej będą dzieńdobrować i dobranocować. Mnie tam szczerze mówią mało obchodzi kto kiedy idzie spać albo wstaje, ale niektórzy uczynili z tego trzon swoich wpisów na mikro. Jeżeli bardzo Cię to drażni możesz takich najczęstszych mikroblogowych "spamerów" wrzucić na czarną listę.