Wpis z mikrobloga

@PanMixer: przy 4gb ramu w późnej rozgrywce gdy się już tylko walczy z przeciwnikiem a cała mapa jest zawalona jednostkami, wszystko zaczyna mulić i ciąć przy przewijaniu mapy. Mówię oczywiście o wersji hd, to samo dzieje się w heroes 3 hd.
@Trollusek

Ktoś kto kupił komputer 10 lat temu i nie zamierza w niego inwestować chyba, że coś się zepsuje.

Jak ja slysze takie jojczenie to mnie szlag trafia. Nie po technologia idzie na przód aby ktoś taki jak ty siadl na srodku chodnika i jojczyl ze na jego 10 letnim złomie coś nie działa. Jak nie zamierzasz inwestować to sie nie dziw ze ci nie dziala i koniec tematu idz pograc w
@Canova: Nie każdy ma możliwości finansowe żeby co 2 lata kupować sprzęt do grania za kilka tysięcy. Kulturalnie napisałem, że gra która już ma swoje lata powinna chodzi płynnie na komputerze który całkowicie spełnia wymagania a Ty już zaczynasz gwiazdorzyć. Nowe gry sobie odpuściłem już kilka lat temu ale AoE 2 do takich nie należy.
@Trollusek:

Nie każdy ma możliwości finansowe żeby co 2 lata kupować sprzęt do grania za kilka tysięcy

Kupujac sprzęt do grania za kilka tysięcy masz tatkie profity że:
- sprzęt posłuzy długo i nie będziesz musiał go za 2 lata wymieniac bo bedzie wyrabiał z najnowszymi produkcjami
- nawet jak zechcesz go sprzedać to różnica cenowa nowy/uzywany będzie mała lub minimalna

Kulturalnie napisałem, że gra która już ma swoje lata powinna
@PanMixer gra chodzi plynnie na tosterze wszystko zależy od regionu z kim się gra i internetu. Fakt przy dużych bitwach lagi się zdarzają ale zależy jak dużych ;) gra chodzi plynnie