Wpis z mikrobloga

@janek_kenaj: No właśnie nikt nie powiedział. Ty wyjechałeś z jakimś mieszkaniem w bloku, od tego zacznijmy. I nie, nie tylko desperaci, jest wielu ludzi którzy wolą mieszkanie w bloku, a powody rozumiem, ale że ich nie podzielam, to w bloku nie mieszkam.

Krótko mówiąc święte oburzenie bo nie spodobały mi się takie krzykliwe kolory tego domku w takim miejscu, więc chciałeś mi dopiec zakładając że sam mieszkam w bloku więc nie
@Alpherg: Ja wiem że u nich to takie typowe malowanie, ale i tak "pośrodku niczego" a właściwie tak pięknej natury widziałbym jakiś mocno naturalny domek, najlepiej z bali kryty strzechą. Jako że to jest mały domek, to wkleję inny mały, 84m2, przykładowy.

PS. Ja to w ogóle mam jakąś słabość do domów z drewna, do kamieni, do takiej surowej, swojskiej estetyki, "grubych desek" na których wyraźnie widać rysunek drewna.
B.....8 - @Alpherg: Ja wiem że u nich to takie typowe malowanie, ale i tak "pośrodku ...

źródło: comment_xVifSfRgxxy9TE63IdzRRQIilYH9GCqd.jpg

Pobierz
@Bialy88: jakoś ten ze zdjęcia bardziej mi się podoba. Jest prosty, tradycyjny a nie #!$%@? z bali jak by miał być na pokaz aby somsiad był zazdrosny.
Kamień na podjeździe jak w kościele, pod domem pewnie SUV którym jeździ żona Grażyna. Aż niesmaczny, razi w oczy jak złoto w cerkwii czy w domach oligarchów z Rosji. Ale co kto lubi prawda?