Wpis z mikrobloga

@dedronek: szukam połączenia autobusowego między miejscowością Niedźwiedź, a Krakowem dokładnie rzecz biorąc, ale pewnie takiego nie ma, więc jesli dojadę stamtąd do Mszany to juz chyba będzie łatwiej na Kraków (ściślej Myślenice). Waażne :) Interesuje mnie transport po 19 w dni powszednie.
@megana_: jak chcesz z Mszany do Myślenic to patrz na stronie dworzecmszana.pl na autobusy do Krakowa. Wszystkie jadą przez Myślenice. Co do połączenia Mszana - Niedźwiedź to tylko busy jeżdżą. Jedna z firm to stróżak bus, jest jeszcze druga ale nie wiem jak się nazywa, rozkład też na necie :)
@dedronek: właśnie znalazam tego stróżaka i nawet tam dzwoniłam, ale nie mają transportu po 19, wiem, że prywaciarze często nie mają stronek w necie, więc pytam z nadzieją, czy może ktoś się orientuje, czy coś jezdzi, bo jak już coś znajduje to często ostatnia aktualizacja 2008 rok...ech, bo mi robota spieprzy sprzed nosa :(
@megana_: jest bus z Poręby Górnej o 18:35 I on na pewno przejeżdża przez Niedźwiedź gdzieś w okolicach 19. To jedyne połączenie tam z tego co widzę do Mszany. No i wtedy z Mszany autobusem przed 20 do Krakowa :)