Wpis z mikrobloga

@Mysza98
Moje wady od urodzenia do 2018 roku:
-brak wykształcenia wyższego,
-brak prawa jazdy,
-paskudny wygląd, w tym bardziej morda i słaby wzrost,
-nadal mieszkam z rodzicami, a wcześniej wynajmowałem pokój i po 2 miesiącach wróciłem do rodziców,
-nie umiem się dobrze wysłowić, tzn jestem niedorozwinięty umysłowo i cały czas robię błędy w interpunkcji i składaniu zdań,
-ledwo znam angielski,
-praktycznie nie mam żadnych znajomych, bo przecież w moim wieku wszyscy są sparowani i nie mają czasu na stuleja, więc spotykają się wyłącznie ze sparowanymi osobami. No wiecie, nikt nie chce mieć czasu na nieudacznika.
-brak matury i edukacje skończyłem na technikum i mam tylko dyplom ukończenia technikum i zdany egzamin zawodowy, w
którym nigdy nie przepracowałem w swoim zawodzie.
-wieczna robota na magazynach z mobbingiem,
-mam prawdopodobnie IBS, ale nie jest to jeszcze do końca zdiagnozowane,
-prawiczek, prawie lvl 26 i nigdy nie widziałem nagiej różowej na żywo, zero całowania i jedyny kontakt z różowymi to tylko rozmowa, nic więcej,
-pracowałem we Francji kilka miesięcy i uznałem, że życie tam jest za drogie w utrzymaniu z wujkiem, bo jak mogłem sam się tam utrzymać i wynająć całe mieszkanie?,
-mam #!$%@? zainteresowania, aby kogokolwiek zainteresować i całe życie nikogo nie obchodzę. W sumie jestem niewidzialnym gównem, tylko że z wiekiem coraz bardziej śmierdzi.

Zalety?
Jeszcze żyje i chyba zatruwam powietrze.

#stulejacontent #przegryw #tfwnogf #oswiadczenie i dla jasności #rozowepaski dlaczego nigdy nie będę miał różowej i nigdy nie wyjdę z przegrywu.
  • 39
@Piasqun: Jak widzisz swoje wady to jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Coś mi się wydaje jednak, że to bait, bo piszesz, że masz problem z interpunkcją i składaniem zdań, a po wpisie wcale tego nie widać, wręcz odwrotnie.
Widzę to dwa twoje chyba najwieksze problemy. Twoim problemem w znalezeniu rozowego pewnie wcale nie jest paskudny ryj jak sam mowisz tylko zatrzymanie sie z edukacja, brak kasy, no i brak mozliwosci usamodzielnienia sie. Moze warto pogadac z rodzicami. Sprobuj od nowa planowac. Jestes jeszxze mlody. Zarabiasz tak? Odkladaj na prawko zdaj mature i idz na studia. Na studiach poznasz nowych ludzi. Nie stoj w miejscu. I jesli to co robisz teraz
nadal mieszkam z rodzicami, a wcześniej wynajmowałem pokój i po 2 miesiącach wróciłem do rodziców,


@Piasqun: tutaj imho nie jest to żaden wstyd, jeśli rodzice mają własne mieszkanie to z czysto ekonomicznego punktu widzenia zawsze niezależnie od wieku będzie się opłacało z nimi mieszkać, ja jak nawet będę miał 15k to będę dalej mieszkał z mamą bo 450 zł czynszu prawie w centrum warszawy