Wpis z mikrobloga

Ten wpis plusują tylko użytkownicy Wypok.pl którzy ułożyli swoje życie w jedyny słuszny sposób, czyli w kolejności:

związek => seks => ślub => chciane dziecko => szczęśliwa rodzina

Rozwodnicy, Sebixy które zalały Karyny w liceum przed ślubem, oazowcy czekający z seksem do ślubu lub stuleje bojące się trzymać dziewczynę za rękę minusują poniżej.

#zwiazki #seks #slub #rodzina #dzieci #dziecko #wygryw #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf
  • 17
  • Odpowiedz
Ja narazie zatrzymalam sie na seksie ale w dobrej kolejnosci. Ci ktorzy sa w zwiazku moga mi odpowiedziec ile czekaliscie na seks bedac razem? U mnie to bylo jakies niecale 2 miesiace. Jako 17 latka ktora nigdy nie miala chlopaka na takiego na serio. Bylam tego tak pewna,ze pyk juz ponad 3 lata razem. :D
  • Odpowiedz
Ani sie nie chwale ani nie zale. Zadalam pytanie odnosnie czasu po jakim uprawialy seks. Nakreslilam siebie i tez oczekiwalam odpowiedzi jak widzą to inni. Ja mialam 17 (rocznikowo 18)chlopak 4 lata starszy wiec czulam sie jakos tak bezpieczniej. Patrzac na to z takiej strony,ze chlopak w podobnym wieku rzeczywiscie chyba bardziej bym z tym zaxzekala.
@ramionko:
  • Odpowiedz