Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja jestem jakiś #!$%@? xD pare dni temu napisała do mnie dziewczyna z pytaniem czy sie poznamy bla bla... pogadaliśmy trochę, rozmawiało się średnio, niby mieliśmy kilka wspólnych zainteresowań, ale gdy ja zazwyczaj się rozpisuje, tak ona odpowiadała po jednym wyrazie (to na #!$%@? w ogóle mi dupe zawracała xD). druga dwa albo trzy dni później - to samo, pierwsza napisała, a kontakt podobny. trzecia, ja do niej napisałem, rozmowa zajebista, i ogólnie luźna dziewczyna, szybko zachęcała do jakiegoś spotkania itp, ogółem bardzo fajnie mi się z nią rozmawiało, po przejściu na messengera, godzina gadki i czar prysł, to samo co przy tamtych, brak jakiego kolwiek entuzjazmu, wyjebka itp itd. WTF XD przecież to jest jakaś katastrofa, i ludzie się dziwią że na rokse się chodzi, tutaj trzeba sobie wręcz zadać pytanie, jak tu na roksę nie iść...

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
@orion669 nawet oznaczenia? Zawsze jak się bierze fejsa od typa to się sprawdza przez stalkscan, sprawdza co udostępnia, lajkuje.
Coś jej widocznie nie pasowało skoro zainteresowanie spadlo
  • Odpowiedz
@crazykokos: ja praktycznie nie przeglądam fb więc i nic nie lajkuje, a udostępniam jedynie czasami jakąś muzykę, nie wierze że przez to by zainteresowanie spadło, jeśli tak to XD, a na fotach z oznaczeniem za bardzo mnie tam nie widać, bo to grupowe zdjęcia
  • Odpowiedz
@orion669: Na aplikacjach randkowych ciezko znalezc ciekawe osobowosci, bo wlasnie dla odpadów ludzkich te apki zostaly stworzone. Najlepiej umawiac sie przez nie tylko po to, zeby pocwiczyc randkowanie, wyrobic pewnosc siebie. Jest szansa, ze trafisz jakas spoko dziewczyne, ale niewielka bo takie laski są wyrywane w realu, a nie przez internet
  • Odpowiedz
@crazykokos: bo większość potrafi stalkować przez jakieś strony. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@orion669: skoro zachęcała do spotkania, a ty tylko pisałeś, zamiast się od razu ustawić, to się jej odechciało. Normalne. Jak ktoś mi pisze, że "zobaczymy" albo inne #!$%@?, na pytanie kiedy się umawiamy, to gtfo. Roksa też się rozłączy, jak zaczniesz jej #!$%@?ć przez telefon. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
  • Odpowiedz
i ogólnie luźna dziewczyna, szybko zachęcała do jakiegoś spotkania itp, ogółem bardzo fajnie mi się z nią rozmawiało, po przejściu na messengera, godzina gadki i czar prysł


@orion669: no tutaj? ¯\_(ツ)_/¯ A nawet potem... zaproponowałeś chociaż dwa konkretne terminy i mniej więcej miejsce?
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Nie mam wygórowanego mniemania o sobie, ale tez pamietam ile jestem wart. Znam swoje zalety i przyznaje sie do wad, ale jak widze nudna typiare co ma sie za ksiezniczke i szuka błazna zapewniającego rozrywke 24/7 to od razu odbijam w druga strone. Moze tobie do stworzenia zwiazku wystarczy że druga osoba ma cipe miedzy nogami, niektorzy oczekuja czegos wiecej. Oczywiście to działa w dwie strony, jak facet jest nudziarzem
  • Odpowiedz
  • 0
@orion669 Mam dosłownie taką samą sytuację, ale trwa to już od września xD Żadna ze stron jakoś nie naciska. Czasem nastrój robi się intensywny, a później dalej cisza i w sumie jakoś mi nie zależy. Jej pewnie też. Więc śmieszne, że utrzymujemy relacje. Zupełnie jak normalni ludzie - #!$%@? (,)
  • Odpowiedz
Na aplikacjach randkowych ciezko znalezc ciekawe osobowosci, bo wlasnie dla odpadów ludzkich te apki zostaly stworzone.


@splitowsky: chodziło mi o to. Widocznie dla takich nie jesteś interesujący albo mieszkasz w jakiejś dziurze - trochę szkoda młodości na to. Jasne, że te nudne instagramowe ctrl+c ctrl+v można odrzucić już na wstępie, a te nie potrafiące pisać jak człowiek demaskują się chwilę później. Ale nadal nawet jak przeglądasz profile, to widać też takie
  • Odpowiedz