Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@havkeye: Proshop nie daje gwarancji producenta, x-kom ma w ofercie OP6 w cenie 6T. Na Twoim miejscu biorąc zwykłą szóstkę, brałbym z Banggood lub GearBest, bo kupując w Polskim sklepie przepłacisz dostając starsze urządzenie w cenie nowszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@havkeye: Gwarancję w przypadku niewywiązania się sprzedawcy w kwestii zakupu, zgodności towaru z opisem i jego działania. W przypadku VATu, PayPal nie daje żadnego zabezpieczenia. Bierz z Amazona. Unikniesz dodatkowych opłat, a w dodatku będziesz miał oficjalny serwis OnePlusa. @havkeye dobrze prawi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bitparzystosci: nie będzie miał serwisu Oneplusa oficjalnego. Serwis OP jest tylko do urządzeń kupionych na ich stronie, te z amazona jadą do amazona i najczęściej wymieniają po prostu na nowy model
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@havkeye: na gearbest nie polecam od 3 tygodni czekam na samą WYSYŁKĘ telefonu. A jeszcze musi przecież przebyć drogę ChRL -PL. Non stop tłumaczenia, że nie mają na stanie i przepraszają. #!$%@? mnie to obchodzi, nie macie to nie bierzcie kasy. Dziś bym kupił oficjalnie że strony oneplusa, ale chciałem przycebulić to będę czekał na telefon dwa miesiące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrAnDeK: Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie, co to wogóle za zwyczaj aby sprzedawać towar którego się fizycznie nie ma. A widzę że nadal sprzedają ten model z wysyłką po 26 stycznia. To jest chore.