Wpis z mikrobloga

@Promets: śmiej się, ale mieszkałam z laską, która zużywała tonę papieru i się wkurzyłyśmy i też każda zaczęła mieć swój, ale to i tak #!$%@? dało, bo kradła dalej nasz...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
U mojej byłej dowiedziałem się, że jej starzy zaczęli mnie mieć za swojego wtedy jak przestali podmieniać szary na biały na mój przyjazd, #!$%@? ja #!$%@? xD


@snus: Ja dostałem reprymendę od swojej byłej kiedyś, że papier toaletowy jej matka racjonuje i żebym nie używał za dużo jak jestem w gości
  • Odpowiedz
@szperacz: Szary to naturalny kolor zmielonej makulatury, biały jest wybielany sztucznie najtańszym wybielaczem toksycznym który wy wcieracie w dupe i to jeszcze tą cieniutką membrane (aka kakowe oko) która przepuszcza więcej toksykantów di krwioobiegu
  • Odpowiedz
@szperacz: podcieranie się czymkolwiek zamiast jak człowiek umyć tyłek

Ja osobiście wolę szare ale te lepsze bardziej grubsze. I nie mam z tego powodu żadnych kompleksów, bo dobry szary papier ani się nie rwieani nie uszkadza tyłka
  • Odpowiedz
@Bellie: się śmiej, kiedyś mieszkałem na stancji - było nas trzech, ja, kolega i właściciel mieszkania, ja z kolegą pokłóciliśmy się o papier toaletowy, a właściciel miał ubaw. Później przy kiblu stały trzy rolki papieru - każdy miał swoją.
  • Odpowiedz
  • 0
Starzy ludzie może i są bardziej doświadczeni życiowo, ale jeszcze bardziej #!$%@?ący z tymi swoimi dziwactwami. Najlepiej to wychodzi gdy czegoś nie rozumieją, dla degustatora tanich win gapienie się w komputer to głupota ale spozywanie siarczanow komandosow to zycie na poziomie :) > @szperacz
  • Odpowiedz
dostaje taki papier z przydziału miesięcznego na pokój w akademiku, idzie do ścierania podłogi jak co się wyleje albo na awaryjkę jak komuś się skończy bo jest tak #!$%@?, że może pokaleczyć odbyt xD


@PiotrasSNK: W głowach wam się już poprzewracało od tego dobrobytu! Kurła, kiedyś to ludzie mieli dupy twarde jak kamień, a papieru w ogóle nie było, trzeba było się korą z drzewa podcierać.
  • Odpowiedz