Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu humoru spod szyldu Walaszka. Oglądałem kilka odcinków różnych jego produkcji i za #!$%@? nawet się nie uśmiechnąłem pod nosem. Dlaczego cieszą się tak ogromna popularnością na wypok.ru? Mam dosyć prosty humor, a tutaj ni #!$%@? nie czuje nad czym zachwyty.

#kapitanbomba #humor #niepopularnaopinia
  • 59
  • Odpowiedz
@Giacomina: ktoś musiał tym biednym ludziom wmówić że to jest fajne i zabawne albo jest tu sporo 13 latków, "haha żarty o kupie i penisie hahahaha ty zobacz ma narysowanego #!$%@? na twarzy hahaha ale jaja"
  • Odpowiedz
  • 2
@Strejle no ale właśnie zastanawiam się, skąd wynika popularność jego produkcji. W sensie, że co tak śmieszy, bo chyba że względu na walory estetyczne nikt tego nie ogląda? XD
  • Odpowiedz
@Giacomina: Zależy o jakiej serii mówisz. Ludzie raczej głównie kojarzą Kapitana Bombe i pochodne.

W takich Galaktycznych Lekturach lubię tą abstrakcję jaką serwuje Walaszek xd Przykładowa Czeska Sauna poniżej :D

Albo teksty kosmitów między sobą:
" jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary"
" Podszedł z tamtej strony. - Skąd wiesz? - Bredzę" :D

Gdzieś tu ktoś zrobił liste tekstów z Bomby,
Gavilar - @Giacomina: Zależy o jakiej serii mówisz. Ludzie raczej głównie kojarzą Kap...
  • Odpowiedz
@Giacomina kapitan bomba byl produlowany jakos 8-10 lat temu, wieksza czesc widowni byla wtedy w gimbazie/podbazie I smieszyly ich teksty o pedalach, gownie, #!$%@?, teraz ludzie ogladaja to glownie ze wzgledu na nostalgie
  • Odpowiedz
@Giacomina humor rzeczywiście jest niskich lotów, ale czasami lubię z czegoś takiego się pośmiać. Dodatkowo niesamowicie szanuję Walaszka za stworzenie całkiem spójnego uniwersum w Kapitanie Bombie. Świat w tej kreskówce ma więcej sensu niż ten w Harrym Potterze
  • Odpowiedz
  • 403
@Giacomina
A ja nie rozumiem z czego ludzie się śmieją na "uchu prezesa"....ale nie mam o to bólu dupy.

Walaszek pokazuje 200% polskości w przeniesieniu na scenerię kosmiczną. Ten człowiek potrafi z wywodu o gipsowaniu ścian, albo wybieraniu szamba zrobić komizm sytuacyjny wpleciony w historię bohaterów którzy z jednej strony są zupełnie oderwani od rzeczywistości (nie dość, że kosmici to jeszcze tak nierealistyczni), a z drugiej nie różnią się zupełnie od polaka
  • Odpowiedz
@dudemeister: Otototo, dzisiejsze 20 latki "wychowane" na tym badziewiu tylko przez pryzmat nostalgii będą sobie wkręcać że to coś wartościowego, podobnie tu widzę wśród ludzi 19-20 letnich z Miodowymi Latami XD
  • Odpowiedz