Wpis z mikrobloga

Ej wasza najbardziej ciekawa/niestandardowa praca? Ja w tym roku na lotnisku pracowałem, w----------m się do luku bagażowego i przerzucałem walizki, zasuwałem melexem po płycie lotniska i dostawialem schody do benka737 i airbusa a320. Płacili mało ale frajda była niezła
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@fan_comy: przez tydzień pracowałem w OBOP jako ankieter telefoniczny przy ankietach politycznych xD Śmiechom nie było końca.

Nasłuchałem się o złodziejach, komuchach i teoriach spiskowych XD
  • Odpowiedz
Ochroniarz na imprezach wiejskich


@Kondono: To jest dobry temat na AMA. :D :D

@fan_comy: Maskotka na festynie w szkole oraz "cieć" na nigdy niewybudowanym domu dziecka.

Zajebista robota - 24h zmiana, wychodziłem z samochodu, wchodziłem do wypaśnej przyczepki kempingowej z kocem i poduszką i sobie spałem albo oglądałem telewizję lub czytałem książki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czyszczenie konstrukcji w sali zabaw, sortowanie kart magic the gathering dla Francuzów, wklejanie próbek kremów do magazynów w drukarni, całościowa obsługa kin plenerowych, a teraz na stałe praca w małym kinie.
  • Odpowiedz
@fan_comy: podczas EURO2012 w Polsce i na Ukrainie pracowałem przez trzy tygodnie jako ochroniarz jednej z reprezentacji. Trafił mi się hotel Marine w Kołobrzegu, do obstawy mieliśmy reprezentację Danii. Złota robota i zajebiście płatna. No i do tego kilka ciekawych fantów wpadło po ich wyjeździe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz