Wpis z mikrobloga

Ej wasza najbardziej ciekawa/niestandardowa praca? Ja w tym roku na lotnisku pracowałem, #!$%@?łem się do luku bagażowego i przerzucałem walizki, zasuwałem melexem po płycie lotniska i dostawialem schody do benka737 i airbusa a320. Płacili mało ale frajda była niezła
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 192
@fan_comy

Byłem moderatorem wykop.pl, wymagali papierów o głębokiej niepełnosprawności intelektualnej, pamiętam jak mówili że najlepiej jak jest wpisana całkowita niezdolność do pracy
  • Odpowiedz
@fan_comy: ogarniałem automaty vendingowe, pseudo spedycja, lanie piwa na wiejskich festynach, korpo jakie by nie było to raczej interesujące nie jest, ale w mediówkach ciekawe byly melanże w środku tygodnia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@fan_comy: Przez dwa miesiące pracowałem jako fundraiser, ten gostek co łazi od drzwi do drzwi i gada o WWF czy SOS Wioski Dziecięce. Do dzisiaj mam niesmak po tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@fan_comy: w sumie chyba już mogę o tym powiedzieć xDD za osobę było 120, tylko że najpierw wypłacane było około 60 zł, reszta dopiero po okresie pół roku. W sumie musiałbym jakieś AMA o tym walnąć
  • Odpowiedz
  • 7
@fan_comy raz złapałem pracę w firmie która robiła izolację rur ciepłowniczych. Niby nic ciekawego, zlecenie na Ukrainie.

Podróż w jedną stronę trwała 2 dni, później 6 godzin pracy i powrót.

Przeczytałem wtedy 2 książki i mając 17 lat myślałem że zobaczyłem kawał świata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz