Wpis z mikrobloga

#silownia i #mikrokoksy mam problem z martwym ciągiem, aktualnie podnoszę 97,5kg i lewa dłoń nie daje ręki - po ok 2 serii (5 powtórzen) lekko się luzuje i muszę podnieść sztangę, na pewnym etapie sztanga leży tylko na płacach. Nie mogę nad tym zapanować :/ Jakieś rady?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kasahara: mam rękawiczki - one średnio pomagaj. Paski lepiej? Średnio z magnezja bo na silce jej nikt chyba nie używa - jakaś sprawdzona która nie brudzi?
  • Odpowiedz
@vegetator21: no to siłownia jest nie dla Ciebie. Po prostu no nie ma opcji, aby odciski się nie robiły ćwicząc na siłowni i wystarczy to zetrzeć pumexem w domu i nie będziesz miał ich normalnie w życiu. Po prostu rękawiczka poszerza Ci chwyt i przez to będzie limitować Twoje osiągi. Lepszą alternatywną będą paski, magnezja.
  • Odpowiedz
@Kasahara zawsze ćwiczę w rekawiczkach i sobie chwalę. W niczym mnie nie limituje. Przy wiekszych pullach uzywam pasków i tyle.
Mam delikatne dłonie i chcę by takie zostały
  • Odpowiedz
@151346136: jeśli chcesz sie upierać, że to nic nie zmienia, to załóż na sztangę lub hantle fat gripz i daj znać czy zrobiłeś na takim chwycie tyle samo. Zresztą tutaj było omawiane rękawiczki vs "nic", a nie rękawiczki vs paski i tylko do rękawiczki vs "nic" się odnosiłem.
  • Odpowiedz
@Kasahara ja czaje o co Ci chodzi.
Ale jak robię bica, to chwyt mnie nie ogranicza. Czy jak robie push. A do ciezszysz pulli biore paski.

Jednak wole nie miec azbestowych dłoni
  • Odpowiedz
@ama_tor przez jakiś czas zamiast na siłownię chodziłem na drabinki i zauważyłem, że po miesiącu podciągania się chwyt w martwym mi się poprawił :p
Dopóki nie będziesz miał pasków to chwyt mieszany możesz stosować
  • Odpowiedz
@97przemo97 zdecydowanie polecam te od bulkpowders. @Re-volt
Nie usztywniaja nadgarstkow. Przez wielu raczej cecha pirzadana, ale ja nie lubie. Skora na wnetrzu. Trwałe.

Skóra to podstawa, nieskorzane sa #!$%@?.
I na bulkpowders wyhaczysz je w jakies promocji po taniosci. Gdzie podobne rekawiczki gdzie indziej 2-3 razy drozej
  • Odpowiedz