Wpis z mikrobloga

@Pienio69: Nie wierz we wszystko co piszą. Przecież dresslily to chińska firma, więc nie ma szans, że sprzedają oryginały. Podrabiają oryginalne opakowania, drukują hologramy z unikalnym kodem zdrapką, potwierdzającym autentyczność produktu, a co najgorsze hakują serwery samsunga, by ich podrobione karty były rozpoznawane jako oryginały.
A tak na poważnie to mam oryginał z dresslily. Uważam, że wrzucanie wszystkich firm do jednego wora jest trochę krzywdzące. Generalnie Joybuy słynie z lipnych produktów
@Hatam: gdzie wklepac taki kod ze zdrapki mam samsunga z chin #rosegal ze slicznym hologramem ale na chinskiej stronie samsunga nie znalazlem opcji weryfikacji. moja karta nie ma "ptaszka w koleczku" wiec programem sprawdzac chyba nie ma sensu
@blantek: Niestety karta jest chińska, więc kod trzeba podać na chińskiej stronie samsunga. Ja poleciałem translatorem. Po wpisaniu kodu ze zdrapki i kodu captcha, wyskoczył mi komunikat po chińsku. Skopiowałem do translatora i wyszło coś takiego :
"Weryfikacja produktu zakończyła się powodzeniem! Dziękujemy za zakup oryginalnych produktów Samsung."
Tu masz link do weryfikacji:
https://support-cn.samsung.com/product_validation/productverification/card_memory.html
@widmo82: Jak ja swego czasu kupiłem 128gb z dresslily to mi nawet nie doszło. To była mój pierwszy i ostatni zakup na tej stronie. Zgłaszałem to, to powiedzieli, żebym poszedł na pocztę i zamknęli temat. No #!$%@?
W zasadzie można uznać moje podejście za naiwne, ale nigdzie nie było info, że to idzie z chin. Jakbym wiedział to bym na pewno nie kupował.