Wpis z mikrobloga

fajne autko, nietuzinkowe, ale lpg w tym motorze ( _)


@lukasz-jarocki: przecież to bardzo dobry silnik pod LPG.

@CZADowski: kiedyś chciałem taką kupić ale odpuściłem (znalazlem ładniejsze coupe) i nie wiem czy ceny aż tak poleciały w dół. Jak patrzę na przód to chyba się domyślam czemu jest tak tania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukasz-jarocki: Kocham ten argument xD. No jak to tak można w aucie za 7-20tys założyć LPG, przecież ma kultowe V6!!1 Krzywda mu się jakaś dzieje? Niby takie mega kultowe, a Alfy z tym silnikiem (pomijając GTA) są warte czapkę gruszek.
ale co z tego jak dobry, to jest kultowy silnik i szkoda do truć tym wytworem


@lukasz-jarocki: przecież to po pierwsze z tego co kojarzę nawet nie busso jak w GTA a po drugie nawet jeśli to co z tego? Paliwo jak paliwo, to tylko samochód a nie dzieło sztuki, które zresztą też się konserwuje i dość mocno w nie ingeruje w razie potrzeby. Jakieś gadki o truciu to już tylko
@xetrov:

znalazlem ładniejsze coupe


Tak z ciekawości, co ciekawego znalazłeś? Szukałem w tej cenie czegoś nietypowego, jedynie Porsche 944 było brane pod uwagę, ale to nie w tej cenie ;D
Porsche 944


@Limon2g: e to nie mam czego porównywać, ja tam poszedłem w zwykłego popularnego producenta :D No ale takie było założenie bo to typowe daily i nie chciałem żeby mi było szkoda nim jeździć i zużywać.

To co znalazłem to zresztą też tak połowicznie bo przód bardziej mi się podoba Alfy (tylko tradycyjnie rejestracja dużo psuje), a tył mój (Laguna 3 coupe), u mnie na plus Laguny jeszcze był skrętny