Wpis z mikrobloga

Pierwsza wigilia bez taty.
Zaraz mi #!$%@? serce z smutku.
Wszystkiego najlepszego moi drodzy, nie marnujcie życia na niepotrzebne kłótnie z rodziną bo kiedyś może czasu nie starczyć aby wszystko sobie wyjaśnić i wybaczyć.
Dobrych i bezpiecznych świąt.
#wigilia #swieta #oswiadczenie
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsza wigilia bez taty.

Zaraz mi #!$%@? serce z smutku.


@cowboysfromhell: Współczuję. Ale pamiętaj - każdy kiedyś umrze. Wszystko (i wszyscy) przemijają, na świecie nie ma nic trwałego... Jeżeli cały czas jesteś tego w 100% świadomy (i to nie słowami, ale tak naprawdę, "z brzucha"), jest dużo lżej. We wszystkim.

Wszystkiego najlepszego moi drodzy, nie marnujcie życia na niepotrzebne kłótnie z rodziną bo kiedyś może czasu nie starczyć aby wszystko sobie wyjaśnić
  • Odpowiedz
@cowboysfromhell: pamiętam 1 wigilię bez ojca, teraz w sumie się cieszę, że go nie ma, otóż zrozumiałem, dlaczego.. podarował mej matce niezłą historię wypadków w kartotece w szpitalu ;x za bajtla nie wiedziałem o co chodziło, teraz nie chcę go znać, zaprzecza wszystkiemu, plus robi koło "dupy' każdemu w rodzinie, ironia, że jedni potrzebują ojca a ja go nie chcę znać?
  • Odpowiedz
@cowboysfromhell: Znam to niestety,ojca nigdy nie miałem ale mama zastępowała obojga rodziców po stokroć,nieba by mi uchyliła.Ciężko to nawet opisać kochała mnie tak mocno tak bez granicznie była wzorem matki a miałem tylko ją,dziadkowie zmarli przed moimi narodzinami brat zmarł 11 lat temu mama trzymała go za ręce w ostatnich chwilach.Mama zmarła też na moich rękach nagle tak nie spodziewanie reanimowałem ją 10 min potem lekarze 40 min nic to
  • Odpowiedz
@cowboysfromhell: 8 rok bez mojej mamy. Zmarła niedługo przed świętami. Od ośmiu lat u mnie w domu nie obchodzi się wigilii ani w ogóle Bożego Narodzenia. Rodzina umarła razem z nią.
Trzymaj się. Nie rozpamiętuj złych chwil, tylko same dobre. Życzę Ci wszystkiego dobrego z całego serca. Oby kolejny rok dał Ci ukojenie i spokój ducha.
  • Odpowiedz