Wpis z mikrobloga

Wykop to portal tworzony przez moderację.

@moderacja kolejny raz pokazała że jest upośledzona, obrażanie katolików -> no spoko, nic się nie stało, każdego się trochę obraża. Obrażanie #p0lek na tinderze przy wielkim skowycie normictwa -> ban na miesiąc dla @janusz_pol

Patrząc na to co się dzieje (bany z dupy, przyklejanie "informacja nieprawdziwa", stronniczość) to mam nadzieję że acta2 jednak wejdzie w życie i wykop zostanie zamknięty, bo to jest kpina że raz prosicie użytkowników o pomoc, a potem bawicie się w cenzurę. Tfu!


#przegryw #klaudiusz #p0lka #moderacjacontent #freejanuszpol
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Naiken: bo katolicy to po prostu głąby, a wy najzwyczajniej w świecie cieszycie sie jak małpy w zoo że koleś oszukuje ludzi w internecie xD chociaz on i tak pewnie gada sam ze sobą na tych czatach które wrzuca xD
@windows95: Czemu głąby? Bo różnią się światopoglądowo z tobą?

Nie cieszę się, że wystawia ludzi bo to niefajne, natomiast śmieszy mnie hipokryzja normików
p0lka wystawia:

dupa cicho

przegryw wystawia:

Afera na całe gorące

+ te eksperymenty się wzieły z tego, że non stop normiki spamowały "WYGLĄD NIE MA ZNACZENIA, LICZY SIĘ CHARAKTER, NA PEWNO TO WINA TWOJEGO CHARAKTERU" jak przegryw się żalił na geny. Teraz natomiast normiki piszą "NO WOW PRZEGRYWY
Czemu głąby? Bo różnią się światopoglądowo z tobą?


@Lampa_drzwi: bo sam jest ograniczony i wyzywanie innych mu nie przeszkadza, o ile wyzywa się tych których nie lubi, a nie odwrotnie.

Prymitywne plemienne myślenie przez niego przemawia, każące mu szkalować wszystkich z którymi się nie zgadza i oburzać gdy robi to ktoś inny wobec niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W czym niby oszukuje? A jak #p0lka robi tak samo to niby jest ok, bo dziewczyna może, ta


@Naiken: uuu podszywa sie pod kogoś kim nie jest. Podszywając się pod osobę trzecią zakłada profil na aplikacji randkowej. Ja to zgłoszę na policję, może wtedy przegrywy przestaną odwiedzać wykop