Wpis z mikrobloga

@grzesiek-bat: Jestem święcie przekonany, że proch też z czegoś klepali, ale tu faktycznie mogę się mylić. Dawno temu to było. A zdjęcia są a propos samego faktu opłacalności przerabiania leków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3zMK2: w tym przypadku to raczej rodzice kupili XD też znam gości którzy nigdzie nie pracują i nie pracowali, na insta foteczki z jakichś Hiszpanii czy Turcji co miesiąc i #!$%@? nowymi BeEmkami czy Audicami z salonu. Takie życie banankow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie znaczy że gdybym był bogaty to nie byłbym takim samym rodzicem xd też inwestowalbym w dzieciaka i chciałbym dawać mu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@3zMK2: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) no co, ojciec może miał małą pralnię za miastem, a mamuśka salon fryzjerski XD
  • Odpowiedz
@dkm17: Jak już tu jesteś, w bardziej kameralnym gronie, to chciałbym Ci przekazać z okazji świąt, że bardzo Cię lubię i oglądam od pierwszego odcinka. Pamiętam dawne niedostatki techniczne, ale za merytorykę zawsze plusowałem i wykopywałem, a też ze względu na to, że jestem z lubelskiego i na UMSC się jeździło na pokazy fizyczne i chemiczne. Jeździło się :D.
W ogóle ciekawe, że aż 3 popularnonaukowe kanały YT pochodzą z
  • Odpowiedz